پرسپولیس بزرگترین هواداران را دارد | اتاق خبر
کد خبر: 332013
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1395 - 21:31
برانکو ایوانکوویچ:
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیدار برابر استقلال و اهمیت این بازی گفت: این بازی متفاوت از سایر مسابقات است. دربی هم برای استقلال و هم برای پرسپولیس مشخص کننده قهرمان است.

اتاق خبر، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر برابر ملوان به برتری رسید تا به صدر جدول نزدیکتر شود و شانس قهرمانی اش را افزایش دهد. سرمربی این تیم امروز یکشنبه در نشست خبری به آخرین وضعیت تیمش و دیدارهای پیش رو اشاره کرد.

پیروزی برابر ملوان نتیجه اعتماد به نفس بازیکنان بود
برانکو ایوانکوویچ در ابتدای این نشست خبری گفت: تبریک زیادی را به بازیکنانم می گویم که آمادگی روحی و روانی و تکنیکی خود را برابر ملوان به نمایش گذاشتند. نتیجه اعتماد به نفس و خواستن بازیکنان پیروزی مقابل ملوان بود.

بزرگترین هواداران جهان را داریم
وی افزود: استحقاق ملوان در جدول جایگاهی بالاتر است. این تیم برای بقا در لیگ می جنگد. چیزی که به طور مضاعف مرا خوشحال می کند وحدت بازیکنان و وحدت هواداران است که بزرگترین هواداران در جهان هستند! همچنین وحدت در مدیریت باشگاه است که این همبستگی ها کیفیت زیادی به تیم ما داده است.

از داوری راضی نیستم
سرمربی پرسپولیس درباره داوری این مسابقه گفت: از داوری راضی نیستیم چون از دقیقه اول معیار داوری یکسان نبود. بنده این را حس کردم و طبیعی است عصبانیت هم پیش می آید ولی بیشتر از این مایل نیستم درباره داوری صحبت کنم.

واکنش به ضعف خط دفاعی پرسپولیس
برانکو درباره نحوه گل خوردن پرسپولیس و اشتباهات خط دفاعی این تیم، گفت: ملوان تیم بسیار خوبی است. در گل خوردن فقط خط دفاعی یک تیم مقصر نیست بلکه وقتی تیم حریف صاحب توپ است، خط حمله یک تیم اولین خط دفاعی یک تیم است. با نظر شما موافق نیستم که خط دفاع ما خوب نبود.

چرا به اومانا بازی نمی دهید؟
وی در خصوص بازی ندادن مایکل اومانا گفت: اومانا در دو بازی خیلی خوب ظاهر شد ولی قبل از محرومیت، بنگر بازی می کرد. طبیعی است که با بازگشت بنگر او بازی کند. همانند بنگستون که قبل از آن علیپور بازی می کرد. خدا را شکر بازیکنان با کیفیتی داریم که اگر مشکلی پیش آمد می توانیم زود آنرا جایگزین کنیم.

مستحق پیروزی برابر ملوان بودیم
سرمربی پرسپولیس افزود: دیروز حریف ما با انگیزه و محکم و متعصبانه بازی کرد. آنها تمام توان خود را برای نتیجه گیری گذاشتند. ما هم چند موقعیت گلزنی داشتیم ولی گلمان در دقیقه آخر به ثمر رسید که ما مستحق آن بودیم. هم بنگستون و هم طارمی موقعیت های گلزنی داشتند که اگر بهتر کار می کردیم، زودتر گل می زدیم. ملوان موقعیت زیادی روی دروازه ما خلق نکرد.

دربی ربطی به جایگاه تیم ها ندارد
برانکو درباره دیدار با استقلال گفت: دربی ما یکی از بزرگترین مسابقات آسیاست. دربی ها بازی هایی هستند که قاعده خاصی ندارند یعنی نتیجه ارتباطی به جایگاه تیم ها در جدول ندارد. اینکه کدام بازیکن هست و کدام بازیکن نیست، تعیین کننده نیست. تمام تلاشمان را می کنیم و همه کار می کنیم که هواداران خود را خوشحال کنیم. این بازی برای همه ما مهم است.

دربی قهرمان را مشخص می کند
وی ادامه داد: شرایط دو تیم در جدول طوری است که احتمالا نتیجه دربی قهرمان را مشخص خواهد کرد. این بازی متفاوت از سایر مسابقات است. دربی هم برای استقلال و هم برای پرسپولیس مشخص کننده قهرمان است.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید