نخاله های ساختمانی یک تهدید زیست محیطی است | اتاق خبر
کد خبر: 332064
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1395 - 00:02
رییس کمیته عمران شورا ی اسلامی شهرتهران گفت : خروار ها تن نخاله ساختمانی که در مسیر رودخانه کن ریخته می شود یک تهدیدی بزرگ زیست محیطی برای حریم شهر تهران و شهر های مجاور نظیر چهار دانگه است.

اتاق خبر: اقبال شاکری در دویست و چهل و نهمین جلسه شورا با اشاره به به اقدام شهرداری در بزرگراه آزادگان مبنی بر ایجاد کانال های آب گفت: این یک اقدام بزرگ عمرانی است که یکی از بزرگراه های محوری شهر تهران را از غرقابی شدن و خطر سیلاب محافظت می کند.

وی سپس یا لحن گلایه آمیزی به تخلیه نخاله های ساختمانی در حاشیه رودخانه کن اشاره کرد و با هشدار به استانداری گفت: خروارهای تن تخلیه نخاله های ساختمانی در مسیر رودخانه کن انجام می شود که علاوه بر حریم شهر تهران برای شهر های مجاور همچون چهار دانگه بسیار خطرناک است.

وی ادامه داد: ردیف ردیف خودروهای حمل نخاله ساختمانی در مسیر رودخانه و به ویژه در نزدیکی معادن شن به انتظار تخلیه این نخاله ها هستند و از آن بدتر این است که نهاد های مسئول مانند حریم بان و شهر بان و دیگر دستگاه ها هیچ نقشی ایفا نمی کنند. این همه سازمان چه می کنند و چرا به وظیفه خود عمل نمی کنند؟

رییس کمیته عمران سپس تصریح کرد: به استانداری و فرمانداری هشدار می دهم که اگر با این موضوع برخورد جدی نشود در آینده در پایین دست رودخانه با مشکلات زیست محیطی و فاجعه مواجه خواهیم شد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید