تفاهم‌نامه فدراسیون‌های فوتبال ایران و آلمان بعدا امضا می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 332075
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1395 - 00:38
رییس کمیته برگزاری مسابقه‌های لیگ فوتبال ایران از امضای تفاهم‌نامه میان فدراسیون‌های ایران و آلمان پس از مشخص شدن رییس جدید فدراسیون آلمان خبر داد.

اتاق خبر: عضو کمیته مسابقه‌های سازمان لیگ پس از جلسه برگزار شده با مسئولان باشگاه هرتابرلین در فدراسیون فوتبال گفت:‌ با توجه به اینکه هرتابرلین از باشگاه‌های خوب فوتبال آلمان است و نیز بازیکنان خوبی در این تیم بازی کرده‌اند سوالات فنی را از مسئولان این باشگاه مطرح کردیم که بتوانیم قیاسی در این رابطه با فوتبال ایران داشته باشیم.

 

وی ادامه داد: می‌توانیم از موادی که در این جلسه عنوان شد به چگونگی جذب بازیکنان مستعد در فوتبال ایران اشاره کنیم که آلمانی‌ها عنوان کردند با بازیکنانی که به سن 10 سالگی می‌رسند تفاهم‌نامه‌ای امضا می‌کنند اما این گونه نیست که آن بازیکنان نتوانند از تیم جدا شوند و علاوه بر این نحوه چگونگی امضا تفاهم‌نامه در این سن با سن‌های بالاتر متفاوت است.

 

این عضو کمیته مسابقه‌ها همچنین در پاسخ به این سوال که ریز هزینه‌کرد این تیم آلمانی چه مقدار است گفت: ‌قرار بر این شده که آن‌ها ریز هزینه‌کرد خود را برای دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران بفرستند.

 

او ادامه داد: مسئولان این باشگاه آلمانی عنوان کرده‌اند که مسئله مربوط به آکادمی برای آن‌ها بسیار بااهمیت است و تیم‌ها ساختارمند از آکادمی خود آغاز به جذب بازیکن می‌کنند و مباحث مربوط به شرایط مالی نیز بسیار شفاف است.

 

بهروان در ادامه با بیان اینکه مسئولان این باشگاه اعلام کرده‌اند حاضرند از مسئولان فوتبال ایران دعوت به عمل آورند خاطرنشان کرد: مباحث مربوط به مربیان زن نیز در این جلسه مطرح شد که در این مورد رییس فدراسیون فوتبال ایران مطرح کرد باید یک تفاهم نامه همکاری با مسئولان فدراسیون آلمان تنظیم شود که در صورت مشخص شدن رییس جدید این فدراسیون قرارداد مربوطه امضا می‌شود.

 

رییس کمیته برگزاری مسابقه‌های لیگ فوتبال ایران همچنین از احتمال جابه‌جایی دیدار فولاد خوزستان و استقلال تهران خبر داد.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید