پتروشیمی اولین گام را به سمت قهرمانی برداشت | اتاق خبر
کد خبر: 332171
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1395 - 08:05
فینال لیگ برتر بسکتبال
پتروشیمی در اولین فینال و شیمیدر در اولین دیدار رده‌بندی به پیروزی رسیدند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اولین دیدار از فینال لیگ برتر بسکتبال بین دو تیم پتروشیمی بندر امام و نفت آبادان در سالن اندیشه ماهشهر برگزار شد که پتروشیمی‌های میزبان در این دیدار نزدیک با نتیجه 77-71 نفتی‌ها را شکست دادند و اولین برد خود از دیدارهای نهایی لیگ را به دست آوردند.

در این مسابقه که اولین بازی حامد حدادی برای پتروشیمی نیز بود ابتدا تیم نفت بود که توانست از حریفش پیشی بگیرد اما در ادامه ماهشهری‌ها با عملکرد خوب بازیکنانش توانستند نبض بازی را به سود خود کنند و به سمت پیروزی پیش بروند.

بر خلاف پیش‌بینی‌ها که تصور می‌شد پتروشیمی بتواند در فینال و البته در دیدارهای خانگی با امتیاز بیشتری مهمان خود را شکست دهد، اما دوری از شرایط مسابقه نیز کار دست پتروشیمی داد و باعث شد نفت با عملکردی خوب پا به پای میزبانش پیش بیاید. با این حال قدرت و تجربه بازیکنان میزبان به حریف که نخستین تجربه فینالش را پشت سر می‌گذارد چربید و در نهایت این پتروشیمی بود که با نتیجه 77-71 حریفش را شکست داد و توانست اولین برد را در فینال دشت کند.

در دیدار رده‌بندی لیگ نیز رقابت شیمیدر و شهرداری اراک پایاپای بود و در نهایت این تیم تهرانی بود که توانست با نتیجه 89-83 مهمانش را شکست دهد و یک گام به سکوی سوم مسابقه‌ها نزدیک شود.

دیدار دوم فینال و رده‌بندی لیگ فردا در ماهشهر و تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید