امیدوارم به روز خوب رحمتی برنخوریم | اتاق خبر
کد خبر: 332396
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1395 - 18:34
محسن مسلمان:
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه امیدوار است در دیدار برابر استقلال، پرسپولیس به روز خوبی مهدی رحمتی برخورد نکند، گفت: تیم ما ۲۰ بازیکن خارق‌العاده دارد.

به گزارش اتاق خبر، محسن مسلمان در رابطه با پیروزی پرسپولیس برابر ملوان گفت: این مسابقه از دربی برای ما مهمتر بود زیرا اگر ما سه امتیاز این مسابقه را نمی‌گرفتیم، کار سختی برای رسیدن به صدر جدول داشتیم. از طرفی وضعیت زمین و جو ورزشگاه هم کارمان را سخت کرده بود اما با این حال ما این بازی را خوب شروع کردیم. پس از چند دقیقه، بازی در وسط زمین به جنگ تبدیل شد اما خوشحالم که این مسابقه را بردیم تا با پیروزی به استقبال دربی برویم.

وی افزود: ما باید تلاشمان را برای کسب سه امتیاز به کار بگیریم. پرسپولیس در هر۳۰ بازی اخیرش موفق به گلزنی شده و امیدوارم که برابر استقلال هم بتوانیم به پیروزی برسیم؛ البته اینکه گل نخوریم هم برای ما مهم است، اما با پیروزی برابر استقلال همه چیز تمام نمی‌شود و ما چهار بازی دیگر را داریم و این نکته هم قابل اهمیت است که با کسب سه امتیاز دربی، استارت قهرمانی را زده‌ایم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا حساسیت دربی روی عملکرد فنی سرخپوشان تاثیری می‌گذارد یا خیر؟ تصریح کرد: حساسیت دربی فقط برای بازیکنان ما نیست و این مسابقه برای هر دو تیم حساس است. در دربی وضعیت تیم‌ها در جدول مهم نیست زیرا هر دو تیم برای کسب سه امتیاز تلاش می‌کنند و مساوی برای هیچ یک از دو تیم مفید نخواهد بود.

مسلمان افزود: البته در حال حاضر شرایط جدول هم به نحوی است که تیم‌های دیگر مانند نفت، تراکتور و ... می‌توانند خودشان را به بالای جدول برسانند. ما در هر مسابقه برای پیروزی به میدان می‌رویم و به دنبال این هستیم که به هدفمان برسیم.

وی در رابطه با اینکه آیا بازیکنان پرسپولیس با توجه به نتایج اخیر این تیم مغرور نخواهند شد؟ گفت: این حرف غیرمنطقی است، چرا باید غرور داشته باشیم؟ ما اگر غرور داشتیم، سه بازی اخیر را این‌گونه با پیروزی پشت سر نمی‌گذاشتیم. ما دیدار برابر سیاه‌جامگان را ۱۰ نفره پشت سر گذاشتیم و در دیدار برابر ملوان هم در دقایق پایانی پیروزی را کسب کردیم تنها موضوعی که بین ما بازیکنان نیست، غرور است.

هافبک سرخپوشان گفت: پرسپولیس یک تیم همدلی است و ما با همدلی خودمان توانسته‌ایم نتایج خوبی را در بازی‌های اخیر کسب کنیم. در برخی اوقات حتی نمی‌شود بازی را به صورت روال عادی و فنی با پیروزی به پایان برسانیم و با همدلی بچه‌ها توانسته‌ایم به پیروزی برسیم. ما در دربی همه تلاشمان را به کار می‌گیریم تا مانند سایر اوقات، بازی کنیم و عملکرد قوی خوبی داشته باشیم. در حال حاضر شرایط هر دو تیم در جدول مساوی است و امیدوارم این دربی، بازی خوبی از کار دربیاید.

مسلمان اضافه کرد: این دومین دربی است که من در آن حضور دارم اما نمی‌توانم نتیجه را پیش‌بینی کنم؛ با این حال امیدوارم که بازی خوبی انجام دهیم و نتیجه را به دست آوریم.

وی در خصوص غیبت کمال کامیابی‌نیا در دربی و تاثیر این موضوع در عملکرد فنی سرخپوشان، تصریح کرد: کامیابی‌نیا یکی از مهره‌های اصلی پرسپولیس است اما تیم ما روی یک بازیکن نمی‌چرخد و ۲۰ ستاره دارد. در چند بازی اخیر نیز در هر بازی چند مهره اصلی‌مان غایب بودند و نفرات جایگزین به زمین رفتند و بهترین عملکرد را داشتند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: در دیدار برابر صبا، مهرداد کفشگری پس از چندین هفته در ترکیب اصلی قرار گرفت و یکی از بهترین‌های ما در آن مسابقه بود. البته این را هم باید بگویم که کامیابی‌نیا در دیدار با ملوان، کمکش را کرد و با گلی که به ثمر رساند، باعث شد تا سه امتیاز را کسب کنیم. امیدوارم در دربی هم بازیکن جایگزین او، بهترین عملکرد را داشته باشد.

مسلمان درباره اینکه از سوی آنالیزورهای یک دانشگاه، بهترین بازیکن پرسپولیس معرفی شده و آیا این موضوع توقعات را از وی بالا می‌برد یا خیر؟ گفت: هواداران به من لطف دارند اما به اعتقاد من، تیم ما عملکرد خوبی دارد. بازیکنی مثل مهدی طارمی و علی علیپور باید خوب حرکت کنند تا من بتوانم خوب پاس بدهم. تیم ما در مجموع عملکرد خیلی خوبی دارد. برای مثال رامین رضاییان فکر می‌کنم تنها دفاع راستی باشد که در هر مسابقه چند موقعیت گل می‌سازد. از طرفی مهدی طارمی در هر بازی حدود ۱۰ موقعیت گل به دست می‌آورد؛ البته این موضوع بیانگر این است که پرسپولیس شرایط تیمی خوبی در حال حاضر دارد و از حضور بازیکنان خوبی بهره می‌برد.

وی ادامه داد: تمام بازیکنان ما از دروازه‌بان گرفته تا مهاجم و کادر فنی سرمربی، همگی بازیکنان تاثیرگذاری هستند و عملکرد فنی خوبی نیز دارند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا قول قهرمانی می‌دهد یا خیر؟ تصریح کرد: در حال حاضر همه دوست دارند که تیم ما قهرمان شوند و وضعیت فعلی ما نشان می‌دهد که قهرمانی در لیگ دور از دسترس نیست. ما در ابتدای فصل امتیازات زیادی با تیم صدرنشین اول فاصله داشتیم، اما در حال حاضر شاهد این هستیم که تنها یک امتیاز با تیم صدرنشین فاصله داریم. خود شما خبرنگاران هم فکر نمی‌کردید که تیم ما چنین روندی را پیش بگیرد؛ اما تمام بازیکنان همه تلاش‌شان را به کار می‌گیرند تا نتایج خوبی در هفته‌های باقی‌مانده بگیریم و قهرمان شویم.

مسلمان در رابطه با پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی گفت: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. ما دوست داریم در دربی پیروز شویم و از طرفی در بازی‌های آتی‌مان به موفقیت برسیم تا قهرمان لیگ شویم.

وی در رابطه با اینکه آیا در دربی کار را در ۹۰ دقیقه تمام خواهید کرد یا خیر؟ گفت: ما تمام تلاشمان را برای پیروزی به کار می‌گیریم و امیدوارم بازی در تعادل پیش برود. از طرفی مانند دربی رفت، به روز خوب رحمتی برخورد نکنیم تا بازی را ببریم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در خصوص اینکه آیا می‌تواند بازیکن مقابلش را مهار کند یا خیر؟ گفت: بازیکن حریف باید من را رها کند چون من بازیکن هجومی هستم؛ البته بازیکن مقابل من هم بازیکن خوبی است و هافبک اصلی تیم ملی است اما او وضعیت تدافعی دارد و من هم هجومی‌تر نسبت به او بازی می‌کنم و او باید من را مهار کند.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید