Performancing Metrics

ناوگان جاده‌ای روستایی زنجان نوسازی می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 332451
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1395 - 22:01
مدیر کل سازمان حمل و نقل و پایانه های استان زنجان:
مدیر کل سازمان حمل و نقل و پایانه های استان زنجان گفت: سازمان حمل و نقل به نوسازی ناوگان جاده ای روستایی در زنجان تاکید جدی دارد و بیش از ۴۰ ون روستایی به این امر اختصاص یافته است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، ایرج دست نشان ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران، از نوسازی ناوگان جاده ای در استان زنجان طی سالجاری خبر داد و افزود: بیش از ۶۰ درصد تردد در جاده های استان توسط ناوگان عمومی صورت می گیرد و در این راستا توجه به نوسازی ناوگان عمومی باید ویژه دیده شود.

وی اظهار کرد: تسهیلات خوبی برای توسعه و نوسازی ناوگان عمومی جاده ای در استان زنجان در نظر گرفته شده چرا که توجه به این امر مهم سلامت جان رانندگان و مسافران را به دنبال دارد. 

مدیر کل سازمان حمل و نقل و پایانه های استان زنجان گفت: این سازمان به نوسازی ناوگان جاده ای روستایی در استان تاکید جدی دارد و در این راستا بیش از۴۰ ون روستایی به این امر اختصاص یافته است.

دست نشان تاکید کرد: در این راستا تسهیلات خوبی برای نوسازی ون های روستایی اختصاص می یابد و این تسهیلات بین ۵۵ میلیون تا ۵۶ میلیون تومان بوده و با نرخ کار مزد ۴ درصد است.

وی افزود: این سازمان به  توسعه ناوگان مسافربری سمند، مینی بوس، مینی باس توجه دارد و تا سقف ۷۰ درصد تسهیلات خودرو پرداخت می کند. 

مدیر کل سازمان حمل و نقل و پایانه های استان زنجان یادآور شد: توجه به نوسازی ناوگان جاده ای ارتقای ایمنی سلامت جان مسافران را به دنبال دارد. 

دست نشان افزود: سقف ارائه تسهیلات برای نوسازی انواع ناوگان جاده ای متفاوت بوده و ارائه تسهیلات با نرخ سود بسیار خوبی به رانندگان پرداخت می شود.

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید