مرگ راننده در تصادف کامیون‌ها | اتاق خبر
کد خبر: 332475
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1395 - 23:09
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع یک مورد تصادف خبر داد و گفت: در پی این تصادف راننده جوان کامیون جان سپرد.

اتاق خبر: سیدجلال ملکی ، درباره جزئیات این تصادف گفت: ساعت ۱۱ صبح امروز وقوع یک مورد تصادف بین دو دستگاه کامیون و کامیونت به سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد. بلافاصله دو ایستگاه آتش‌نشانی به همراه گروه نجات به محل حادثه واقع در اتوبان آزادگان، حوالی محله مرتضی گرد اعزام شدند.

با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه کامیونت با پشت کامیون در حال حرکت برخورد کرده و قسمت کابین آن بر اثر شدت حادثه متلاشی شده است. ملکی با اعلام اینکه آتش‌نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی اقدام به برش آهن پاره های قسمت کابین و نجات راننده کامیونت که در میان آهن پاره ها محبوس شده بود، اظهار کرد: با گذشت نیم ساعت از زمان امداد و نجات سرانجام آتش نشانان موفق شدند جسد راننده گرفتار را از داخل کابین کامیونت بیرون آورده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه دهند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با اعلام اینکه متاسفانه مرگ راننده ۲۸ ساله از سوی عوامل اورژانس تایید شد، ادامه داد: آتش نشانان بعد از ایمن‌سازی محل حادثه، محل را تحویل عوامل پلیس راهور داده و علت وقوع این تصادف از سوی کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی است.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید