قادر به شکست دوباره رئال هستیم | اتاق خبر
کد خبر: 332577
تاریخ انتشار: 24 فروردین 1395 - 09:10
هکینگ:
سرمربی ولفسبورگ معتقد است تیمش می تواند دوباره رئال مادرید را شکست بدهد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ولفسبورگ سه شنبه شب در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مهمان رئال مادرید است. دیتر هکینگ در نشست خبری پیش از بازی گفت: می توانیم به نیمه نهایی صعود کنیم. برای آن باید دو روز فوق العاده را پشت سر بگذاریم. یک روز این چنین گذشت و اکنون دیدار برگشت را پیش رو داریم. در بوندس لیگا خوب کار نکرده ایم اما می خواهیم در لیگ قهرمانان به پیشروی خود ادامه دهیم.

سرمربی ولفسبورگ ادامه داد: مادرید تیمی محبوب است و اگر به تاریخ نگاه کنیم متوجه آن می شویم. هدف ما شکست این تیم است.

هکینگ افزود: از بازیکنانم انتظار دارم شجاعت داشته باشند. از عملکردمان راضی هستیم. استرسی نداریم. بازیکنان شاد هستند و روحیه خیلی خوبی دارند. می دانیم با حذف مادرید کاری تاریخی انجام خواهیم داد. انگیزه کافی برای رسیدن به هدفمان داریم. آرام هستیم.

او گفت: باید دقت داشته باشیم. می خواهیم گلزنی کنیم تا کار را برای مادرید سخت شود. در بازی رفت عملکرد خوبی داشتیم و پیروزی در بازی فردا فوق العاده خواهد بود. فردا زیدان می تواند مرا شگفت زده کند. او سرمربی تازه کار است اما می دانم خیلی به این بازی فکر کرده است و ما را دچار مشکل خواهد کرد. بازی جذابی خواهد بود.

هکینگ در پایان اظهار کرد: اگر به بازیکنان مادرید نگاه کنید متوجه می شوید آن ها بهترین های جهان هستند. یک بار نشان دادیم می توانیم آن ها را متوقف کنیم و شکست بدهیم. امیدوارم فردا دوباره این اتفاق بیفتد. امکان اشتباه از طرف ما نیز وجود دارد. تلاش خواهیم کرد اشتباهات کمتری داشته باشیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید