Performancing Metrics

نمی‌توانم کسی را سرزنش کنم | اتاق خبر
کد خبر: 332598
تاریخ انتشار: 24 فروردین 1395 - 10:43
اسپالتی:
سرمربی رم با وجود از دست دادن دو امتیاز حساس مقابل بولونیا تاکید کرد نمی تواند به خاطر گلی که خوردند بازیکنانش را سرزنش کند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مدیاست، رم در آخرین بازی از هفته سی و دوم سری A، در خانه از بولونیا پذیرایی کرد.

 انتظار می رفت شاگردان لوچیانو اسپالتی به روند پیروزی‌هایشان ادامه بدهند اما آنها در نهایت با تساوی یک بر یک برابر حریف خود متوقف شدند تا دو امتیاز حساس را از دست بدهند.

 اسپالتی در نشست خبری بعد از بازی گفت: تساوی را نتیجه‌ای بد برای دیدار برابر بولونیا نمی دانم. هر چند انتظار داشتم سه امتیاز بازی را بدست آوریم. نمی توانم به خاطر گلی که بولونیا زد، بازیکنان تیمم را سرزنش کنم چراکه آنها نهایت تلاش خود را در این دیدار به کار گرفتند و هر آنچه که در توان داشتند رو کردند.

 سرمربی اینتر ادامه داد: عملکرد ما در نیمه دوم بسیار بهتر بود. به بازیکنان بولونیا به خاطر بازی خوبی که به نمایش گذاشتند، تبریک می گویم ولی ما در تیم رم باید بهتر از این ظاهر می شدیم.

 با این تساوی، رم 64 امتیازی شد و با 6 امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت. این در حالی است که با اینتر رده چهارمی هم 6 امتیاز اختلاف دارد.

 سرمربی رم درباره این سوال که آیا تیمش می تواند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را بدست آورد نیز گفت: به خوبی تمرین می کنیم تا در بهترین شرایط باشیم. رقابت شدیدی با ناپولی و اینتر داریم و برای کسب سهمیه خواهیم جنگید.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید