گردشگری سلامت در زنجان مورد غفلت واقع شده است | اتاق خبر
کد خبر: 332727
تاریخ انتشار: 24 فروردین 1395 - 18:39
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی استان زنجان:
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان با اشاره به ظرفیت های گردشگری سلامت در استان، گفت: این ظرفیت مهم مورد غفلت واقع شده است.

اتاق خبر- معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان با اشاره به ظرفیت های گردشگری سلامت در استان، گفت: این ظرفیت مهم مورد غفلت واقع شده است.

پرویر قزلباش به گردشگری سلامت در استان زنجان اشاره کرد و گفت: به گردشگری سلامت در استان زنجان توجه نشده است. 

وی اظهار کرد: اگر بتوان بخش خصوصی را در حوزه گردشگری سلامت دخیل کرد کارها روند سریع به خود می گیرد ولی ورود بخش دولتی این حوزه را با مشکلات فراوانی روبه رو می کند. 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان با اشاره به اینکه در استان یک شرکت برای بحث گردشگری سلامت وجود ندارد و این خود یک ضعف استT گفت: گردشگری سلامت یک کار تیمی بوده و کار موسسات درمانی نیست چرا که تخصص لازم را ندارند و باید موسسات گردشگری وارد این حوزه شوند. 

قزلباش با بیان اینکه زیر ساخت های خوبی در حوزه درمان استان زنجان وجود دارد، یاد آورشد: باید بیش از بیش زیر ساخت های حوزه درمان در استان تقویت شود تا گردشگری سلامت به خوبی اجرا شود. 

قرلباش افزود: برای جذب گردشگر سلامت از سایر استان‌ها نیز نیازمند ارائه خدمات متمایز هستیم که نمونه آن بخش آی وی اف، درمان سرطان و ارتوپدی در استان است.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید