Performancing Metrics

میلیون ها رای دهنده جمهوریخواه این حزب را ترك خواهند كرد | اتاق خبر
کد خبر: 332927
تاریخ انتشار: 25 فروردین 1395 - 08:37
سخنگوی ترامپ:
سخنگو و مشاوردانالد ترامپ نامزد پیشتاز جمهوریخواهان گفت كه میلیون ها نفر از رای دهندگان جمهوریخواه به دلیل دلسردی از این حزب برگه های رای گیری در انتخابات را پاره كرده و می گویند كه از حمایت این حزب دست برخواهند داشت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایرنا، كاترینا پیرسن افزود: هم اكنون میلیون ها نفر از جمهوریخواهان آمریكا می گویند كه شیوه برخورد مسئولان با نتایج آرا زیانبار است و تهدید می كنند كه از حمایت این حزب منصرف خواهند شد.

وی این سخنان را به دنبال شكست ترامپ در رقابت های انتخاباتی در ایالت كالورادو و پیروزی رقیب او تد كروز در بدست آوردن تعداد بیشتری از دلیگیت های این ایالت بزبان آورد.

وی، مسئولان انتخاباتی حزب جمهوریخواه را به حقه بازی و نیرنگ در شمارش آرا متهم كرد و مدعی شد كه گردانندگان حزب علیه ترامپ تبانی كرده اند و حتی فعالیت های بیشتر ستاد انتخاباتی ترامپ نیز قادر به جلو گیری از تقلب برگزار كنندگان حزبی در این ایالت نبوده است.

پیرسن تد كروز، ترامپ رقیب خود را كه در این ایالت دلیگیت های بیشتری بدست آورد متهم كرد كه برای جلب آرا از شیوه های استنطاق گشتاپو و ایجاد رعب و وحشت استفاده كرده است.

انتهای پیام/
کد: 94108
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید