Performancing Metrics

حس کردم خودم سرمربی پرسپولیس هستم | اتاق خبر
کد خبر: 333170
تاریخ انتشار: 25 فروردین 1395 - 15:12
علی پروین:
پیشکسوت پر‌سپولیس می‌گوید، امروز احساس کرده که سرمربی این تیم است. او با اطمینان از قهرمانی پرسپولیس سخن می‌گوید.

به گزارش اتاق خبر، علی پروین، پس از حضور در تمرین امروز (چهارشنبه) پر‌سپولیس در ورزشگاه درفشی فر ، اظها‌ر کرد: روز گذشته با آقای طاهری هماهنگ کردم که امروز به تمرین پر‌سپولیس بیایم و پس از دیدن این بازیکنان خیلی خوشحال شدم و فکر می‌کنم که هنوز هم سرمربی این تیم هستم.

او ا‌ضافه‌ کرد‌: یادتان باشد زمانی که پر‌سپولیس دهم بود گفتم که این تیم جزو چهار تیم نخست خواهد شد، اما الان می‌گویم که پر‌سپولیس قهرمان می‌شود. وقتی پر‌سپولیس می‌برد من هم خوشحال می شوم.

 پیشکسوت پر‌سپولیس درباره این که آیا با برانکو صحبتی هم داشت، گفت: حدود دو دقیقه با برانکو صحبت کردم. برانکو مربی بزرگی است و تنها حسن این پر‌سپولیس این است که بازیکنان با یکدیگر رفیق هستند. با کمک‌های مالی آقای طاهری پر‌سپولیس از وضعیت خوبی برخوردار است و می‌تواند قهرمان شود. برانکو جزو مربیان کاربلد فو‌تبا‌ل است.

 پروین در ادامه اظها‌ر کرد: زمانی که بازیکنان پر‌سپولیس وارد زمین می‌شوند در همه صحنه‌ها نزدیک به هم هستند و مانند برخی از تیم‌ها نیست که وقتی بازیکنی توپ را لو می‌دهد هم بازیانش به او می خندد. در این تیم رفاقت وجود دارد.

 سرمربی سابق پر‌سپولیس درباره داربی 82 پایتخت نیز، تاکید کرد: ان‌شا‌ء‌الله این بازی را می‌بریم. اگر داربی را ببریم قهرمان می شویم. نمی‌توانم نتیجه‌ای را تعیین کنم، ولی می‌دانم که شانس بالایی برای پیروزی داریم.

 پروین در پایان درباره این که آیا بازی 6 بر صفر سال 52 تکرار می‌شود یا نه، گفت: این اتفاق دیگر رخ نمی‌دهد.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید