به عنوان مربی باکیفیت به سپاهان آمدم و با همین عنوان می‌روم | اتاق خبر
کد خبر: 333265
تاریخ انتشار: 26 فروردین 1395 - 02:52
استیماچ:
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: برخلاف تصور همگان که فکر می‌کنند بازی راحتی داریم و امتیاز آن را تقسیم کرده‌اند این بازی سختی‌های خود را دارد و هنوز امتیاز آن تقسیم نشده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال اهواز، گفت: ساعت بازی از 19 به 17 تغییر پیدا کرده است. از این مساله خوشحال نیستیم. برای تیم ما که بازی سنگینی مقابل استقلال داشته هر ساعت مهم است، بازیکنان نیاز به شارژ روحی و جسمی دارند. رقیب ما رقیب سختی است و راحت نیست. در بازی فردا خلعتبری و کرمی را در اختیار نداریم و می‌بایستی تغییراتی در تیم داشته باشیم. این مساله من را خوشحال نمی‌کند با توجه به اینکه بازیکنان خوب دیگری در تیم دارم که هر لحظه منتظر فرصت هستند تا توانمندی خود را اثبات کنند فردا از بازیکنان دیگری استفاده می‌کنم. هر چند بر روی ترکیب خلعتبری و کرمی در بازی تمرینات زیادی داشتیم.

وی در پاسخ به خبرنگاری که گفت همه ما سوالات زیادی درباره حواشی سپاهان داریم اما می‌دانیم که سپاهان در موقعیت فعلی نیاز به آرامش دارد، در مورد وضعیت هادی عقیلی و محرم نویدکیا در صورت صلاحدید پاسخ دهید، گفت: در مورد هادی کمیته انضباطی باشگاه تصمیم گرفته است. همه ما در خدمت باشگاه هستیم. من نیز به عنوان عضوی از باشگاه به رای کمیته انضباطی احترام می‌گذارم. در تمام این مدت هادی را محروم نکرده بودم و در گزارش هم گفته شده اگر وی در تمرینات باشد شرایط تمرین او را مهیا می‌کنم اما برای بودن در ترکیب بازی ضمانتی نیست. با این اوضاع و اتفاقات نباید انتظار داشت بعد از این شرایط مثل قبل باشد اما در خصوص محرم نویدکیا به لحاظ شخصیت و جایگاه وی اجازه دهید بعد از جلساتی که در باشگاه برگزار می‌شود به موقع به همگی شما اطلاعات لازم داده شود.

استیماچ درباره نتایج ضعیف سپاهان، گفت: قطعا باشگاه تصمیماتی گرفته، بررسی‌هایی انجام داده و من با توجه به سابقه‌ام به سپاهان آمدم. به عنوان مربی باکیفیت به این تیم آمدم و بعد از این نیز به عنوان یک مربی باکیفیت از این تیم خواهم رفت.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد آینده سپاهان نیز گفت: من شاید از هواداران دو آتشه سپاهان غمگین‌تر باشم و نتایج نشان دهنده کیفیت یک مربی نیست بلکه کیفیت بازیکنان که به مرور از خود نشان می‌دهند کیفیت یک مربی را مشخص می‌کند. فوتبال ایران در آینده می‌تواند از سه بازیکن بسیار خوب ما به لحاظ رشد عقلی، فیزیکی و روانی و تکنیکی بهره ببرد. وریا غفوری، حسین فاضلی و کرمی بازیکنانی هستند که می‌توانند نقش کلیدی در آینده فوتبال ملی داشته باشند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید