تنیس روی میز انتخابی المپیک-هنگ‌کنگ | اتاق خبر
کد خبر: 333279
تاریخ انتشار: 26 فروردین 1395 - 03:30
در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات انتخابی المپیک در بخش مردان افشین نوروزی و نیما عالمیان با شکست رقبای خود به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در مرحله یک چهارم نهایی این پیکارها نیما عالمیان سید یک مسابقات موفق شد 4 بر صفر دنیس ژولودیف از قزاقستان را شکست دهد.

نیما در این مسابقه با امتیازات 11 – 5، 11 – 9، 11 – 8 و 11 – 8 به برتری دست یافت.

در دیگر دیدار این مرحله افشین نوروزی با تجربه ترین بازیکن کشورمان به مصاف خولیکوف از ازبکستان رفت و با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی دست یافت.

پس از این دو مسابقه، نیما عالمیان و افشین نوروزی در مرحله نیمه نهایی فردا ساعت 15:40 به وقت محلی به مصاف هم می روند تا این مرحله راه یابی یک ایرانی به فینال مسابقات قطعی شده است.

در بخش مردان مسابقات آسیای میانه 10 بازیکن و در رقابت های زنان 11 بازیکن حضور دارند.

در ادامه مرحله یک چهارم نهایی مسابقات انتخابی المپیک در منطقه آسیای میانه نوشاد عالمیان با پیروزی مقابل میدیا لطف الله نسبی بعنوان سومین بازیکن ایرانی به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

در این دیدار نوشاد عالمیان 4 بر 1 مقابل میدیا لطف الله نسبی به برتری دست یافت تا سومین بازیکن ایرانی در مرحله نیمه نهایی باشد. در این مرحله عالمیان فردا ساعت 16:30 به مصاف برنده دیدار گراسیمنکو و کنجاوف از ازبکستان می رود.

در رقابت های آسیای میانه نفر اول مسابقات بصورت مستقیم راهی المپیک 2016 برزیل می شود.

رقابت‌های مرحله یک چهارم نهایی مسابقات زنان انتخابی المپیک در منطقه آسیای میانه در هنگ کنگ برگزار شد. در این مرحله از مسابقات مریم صامت، محجوبه عمرانی و ندا شهسواری مقابل حریفان خود به میدان رفتند.

مریم صامت که صبح امروز موفق شده بود 4 بر 2 برابر مقابل حریف قزاق خود به برتری دست یابد، در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات با نتیجه 4 بر صفر مقابل الگا کیم سید یک مسابقات از ازبکستان مغلوب شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. الگا کیم در این دیدار با امتیازات ( 11 – 6 ، 11 – 5 ، 11 – 8 و 11 – 5 ) به پیروزی دست یافت.

در دیگر دیدار این مرحله ندا شهسواری سید دو بازی‌ها موفق شد با پیروزی 4 بر 1 مقابل خوسینوا از قزاقستان به مرحله نیمه نهایی راه یابد. شهسواری این دیدار را با امتیازات ( 6 – 11 ، 11 – 8 ، 11 – 6 ، 11 – 3 و 11 – 8 ) از آن خود کرد.

محجوبه عمرانی سومین بازیکن کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی بود که به مصاف ریما گوفرانوا از ازبکستان رفت و در پایان با نتیجه 4 بر 1 مغلوب حریف خود شد.

در مرحله نیمه نهایی این پیکارها فردا ساعت 14 به وقت محلی ندا شهسواری کاپیتان تیم ملی زنان ایران به مصاف ریما گوفرانوا از ازبکستان می رود.

هدایت تیم های ملی کشورمان در هنگ کنگ بر عهده سیما لیموچی و جمیل لطف الله نسبی است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید