استاندار ايسيكول قرقيزستان از واحدهاي بزرگ صنعتي مازندران ديدن كرد | اتاق خبر
کد خبر: 333322
تاریخ انتشار: 26 فروردین 1395 - 07:20
استاندار استان ايسيكول قرقيزستان و هيات تجاري و اقتصادي اين استان عصر چهارشنبه از چند واحد بزرگ صنعتي شهرستان سوادكوه در مازندران بازديد كردند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایرنا، 'آكي يف' به همراه هيات تجاري و اقتصادي هشت نفره صبح امروز سفر سه روزه خود به مازندران را از شهرستان سوادكوه در اين استان شروع كرد.

اين گروه تجاري و اقتصادي در نخستين روز از سفر خود به مازندران از شركت فولاد بهمن ،گل وگياه اوجي آباد و كشتارگاه صنعتي مرغ پرستو در شهرستان سوادكوه ديدن كردند.

نشست با بازرگانان و تجار، بازديد از مركز جامع سرطان ساري، مركز ناباروري زنان، ماشين سازي بادله و مجتمع خوراك دام و طيور برنامه دومين روز سفر اين هيات تجاري قرقيزي اعلام شده است.

سفر سه روزه هيات تجاري قرقيزستاني روز جمعه پس از نشست با استاندار مازندران و مديران اقتصادي استان و انعقاد چند تفاهمنامه همكاري به پايان خواهد رسيد.

اين دومين سفر هيات تجاري قرقيزستان به مازندران است كه در دولت تدبير و اميد و به دعوت استاندار اين استان انجام مي شود.

استاندار مازندران آبان ماه سال 93 به همراه هيات تجاري اين استان به ايسيكول قرقيزستان سفر و 9 قرارداد همكاري را در آن سفر امضاء كرد.

ميزان مبادلات تجاري جمهوري اسلامي ايران با قرقيزستان در سال 93 حدود 45 ميليون دلار بود كه 41 ميليون دلار آن صادرات ايران به آن كشور و چهار ميليون دلار نيز واردات به كشورمان بود.

انتهای پیام/
کد: 94108
نظرات
ADS
ADS
پربازدید