آیا مایکروسافت مدل‌های جدیدی از ایکس باکس وان معرفی می‌کند؟ | اتاق خبر
کد خبر: 333575
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1395 - 09:22
براساس اطلاعات منتشر شده از سازمان کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) شرکت مایکروسافت قصد دارد در نمایشگاه E3 2016 دو مدل جدید از کنسول ایکس باکس معرفی کند.

آیا مایکروسافت مدل‌های جدیدی از ایکس باکس وان معرفی می‌کند؟

اتاق خبر - در اطلاعات منتشر شده از طرف سازمان FCC نام دو محصول با شماره‌های 1683 و 1525 دیده می‌شود. مدل 1525 مربوط به SKU جدید کنسول ایکس باکس وان می‌شود و به همین دلیل احتمال دارد که مایکروسافت قصد داشته باشد مدل Slim این کنسول را در E3 معرفی کند. همچنین سازمان FCC گفته که این شرکت برای کنسول جدید خودش یک آداپتور بی‌سیم ساخته است.

مدل 1682 هم مربوط به مدل دیگری از کنسول ایکس باکس وان می‌شود که به احتمال زیاد کمی از کنسول فعلی قوی‌تر است.

این خبرها در حالی منتشر می‌شوند که به احتمال زیاد سونی هم در E3 امسال مدل جدیدی از کنسول پلی استیشن 4 را معرفی می‌کند. مدلی قوی‌تر که می‌تواند تصاویر 4K پخش کند و به احتمال زیاد پلی استیشن 4K یا پلی استیشن 4.5 نام خواهد داشت.

البته «فیل اسپنسر» (Phil Spencer) مدیر بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت در صحبت‌هایی گفته بود که با عرضه‌ی کنسولی به نام ایکس باکس وان نیم موافق نیست و ترجیح می‌دهد کنسولی راهی بازار کند که تغییرات زیادی در مقایسه با مدل قبلی داشته باشد. کنسولی که بتواند بازی‌های قبلی و جدیدتر را بهتر اجرا کند.

xbox-One-new-model

اطلاعاتی که سازمان FCC منتشر کرده نشانه‌هایی از عرضه‌ی مدل‌های جدید ایکس باکس وان هستند. باید ببینیم در E3 امسال مایکروسافت چه چیزهایی را به نمایش در می‌آورد. آیا کنسولی جدید مانند پلی استیشن 4.5 را راهی بازار می‌کند یا حسابی مدل جدید ایکس باکس وان را تغییر می‌دهد.

دیجی کالا مگ

94110

‌‌‌‌‌‌

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید