مکزیک خواستار واردات پتروشیمی از ایران شد | اتاق خبر
کد خبر: 333601
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1395 - 15:33
مدیران یک شرکت مکزیکی به منظور خرید محصولات پتروشیمی و پلیمری مذاکراتی را با شرکت‌های پتروشیمی ایران آغاز کردند.

اتاق خبر- مدیران یک شرکت مکزیکی به منظور خرید محصولات پتروشیمی و پلیمری مذاکراتی را با شرکت‌های پتروشیمی ایران آغاز کردند.

مکزیک

شرکت «رودلوف سانچز» مکزیک به طور رسمی خواستار واردات و خرید برخی از محصولات پتروشیمی و فرآورده های پلیمری از ایران شده است.

مدیران این شرکت مکزیکی با سفر به تهران و گفتگو با مدیران برخی از شرکت‌های پتروشیمی ایرانی، خواستار امضای قرارداد خرید محصولات پلی اتیلن و پلی پروپیلن شده و قرار شده تا در روزهای آینده مذاکرات بیشتری بین این شرکت مکزیکی و مدیران برخی از شرکت‌های پتروشیمی ایران انجام شود.

مهدی شریفی نیک نفس مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی پیشتر از آمریکای جنوبی به عنوان بازار جدید صادرات پتروشیمی ایران در پساتحریم یاد کرده و گفته بود: یکی از مهمترین مشکلات پیش روی صادرات محصولات پتروشیمی ایرانی به آمریکای جنوبی، بالا بودن کرایه حمل دریایی مواد و محصولات پتروشیمیایی است.

به گزارش مهر، یکی از سیاست‌های کلان صنعت پتروشیمی ایران متنوع سازی بازارهای هدف صادرات انواع محصولات است و ایران برای متنوع سازی بازار پتروشیمی خود بازارهای جدیدی همچون کشورهای قاره آفریقا و آمریکای جنوبی را هدف‌گذاری کرده است.

منبع: مهر 

94106 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید