رشته نقاشی از کاردانش حذف نمی شود | اتاق خبر
کد خبر: 333609
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1395 - 16:18
مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش وزارت آموزش و پرورش، با بیان اینکه هیچ رشته ای را حذف نمی کنیم، گفت: جای نگرانی برای حذف رشته نقاشی وجود ندارد.

اتاق خبر- مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش وزارت آموزش و پرورش، با بیان اینکه هیچ رشته ای را حذف نمی کنیم، گفت: جای نگرانی برای حذف رشته نقاشی وجود ندارد.

سید مصطفی آذرکیش

سیدمصطفی آذرکیشبا اشاره به انتقاد برخی هنرمندان هنرهای تجسمی به حذف رشته نقاشی و تغییر عنوان رشته گرافیک افزود: از گذشته به روزآوری و تغییر عناوین رشته ها وجود داشته است البته ما رشته ای را حذف نمی کنیم بلکه سرفصل ها و محتوا را در برخی رشته ها به روز می کنیم.

وی افزود: آموزش نقاشی در شاخه کاردانش یا فنی و حرفه ای وجود خواهد داشت و شواری عالی آموزش و پرورش طی روزهای آینده عناوین رشته های نهایی شده را اعلام می کند.

مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: هنرمندان هنرهای تجمسی از این بابت نگرانی نداشته باشند البته تغییر رشته و عناونین همیشه با حساسیت جامعه رو به رو بوده است.

آذرکیش تصریح کرد: ۱۲۰۰ هنرجو رشته نقاشی در سراسر کشور وجود دارد و هفته آینده در جلسه شورای عالی آموزش و پرورش، تکلیف رشته نقاشی مشخص می شود و آن زمان جزییات را می توانیم اعلام کنیم.

منبع: مهر 

94106 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید