سپاهان آبرومندانه لیگ را تمام کند | اتاق خبر
کد خبر: 333611
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1395 - 16:26
پیشکسوت فوتبال اصفهان با اشاره به وضعیت کنونی این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گفت: سپاهان در این فصل ضعف مدیریتی، فنی و حاشیه‌ای داشت و باید آبرومندانه بازی‌ها را به پایان برساند.

اتاق خبر- پیشکسوت فوتبال اصفهان با اشاره به وضعیت کنونی این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گفت: سپاهان در این فصل ضعف مدیریتی، فنی و حاشیه‌ای داشت و باید آبرومندانه بازی‌ها را به پایان برساند.

دیدار تیم های استقلال تهران و سپاهان اصفهان

حسین چرخابی در خصوص وضعیت کنونی تیم سپاهان خاطرنشان کرد: در هر تشکیلاتی هر فردی مسئولیتی که دارد باید درباره آن صحبت کند. اگر من مسئول کاری هستم و وارد حیطه دیگری شوم مسلما مشکل ایجاد خواهد شد.

وی افزود: بزرگ‌ترین مشکل سپاهان این بود که در شروع فصل مسئولیت‌ها در این تیم مشخص نبود. بازیکنان و مدیران در قبال قراردادی که دارند نسبت به طرفین مسئولیت دارند که اگر تداخل ایجاد شود مشکلات پیش خواهد آمد و اینگونه بود که سپاهان گرفتار مشکلات شد.

پیشکسوت فوتبال اصفهان یادآور شد: سپاهان بعد از قهرمانی در فصل گذشته ۸۰ درصد بازیکنانش را حفظ کرد و این در حالی بود که باید در سه جام شرکت می کرد. آنها باید در انتخاب بازی‌ها دقت بیشتری می کردند ولی این اتفاق رخ نداد و در عوض دو بازیکن برزیلی این تیم نیم فصل نتوانستند برای سپاهان بازی کنند و حاج صفی هم به خاطر قرارداد ترکمنچای به یکباره از تیم جدا شد.

چرخابی به مسائل حاشیه ای ایجاد شده توسط نویدکیا اشاره کردو افزود: شک نکنید محرم نویدکیا یکی از خوش اخلاق ترین بازیکنان ایران است ولی به نظرم مدیرعامل وقت از او خواست در برخی مسائل دخالت کند. به هر حال از او خواستند این کار را بکند و مشکلات بوجود آمد.

وی در بخش دیگری از تحلیل های خود درباره مشکلات سپاهان عنوان کرد: تیم شروع خوبی در فصل داشت ولی بعد از جدایی حاج صفی به یکباره دچار افت محسوسی شد. از نظر من حاج صفی بهترین بازیکن حال حاضر ایران است ولی رفتن او به ضرر سپاهان تمام شد. از طرفی استیماچ فصل گذشته عملکرد خوبی بر اساس رزومه خود نداشت و نتایج هم نشان می دهد انتخاب او خوب نبوده است.

پیشکسوت فوتبال اصفهان همچنین تاکید کرد: ضعف مدیریت، مسائل فنی و حاشیه ای از جمله مشکلات سپاهان در این فصل بود از یاد نبریم. شیمبا و پادوانی نیز نتوانستند بیش از نیمی از بازی‌ها حضور داشته باشند و حاج صفی هم به یکباره از تیم جدا شد که همه اینها در ایجاد مشکلات سپاهان تاثیرگذار بود.

چرخابی ادامه داد: سپاهان باید تا پایان فصل آبرومندانه بازی کند و انتظارات این است همانند بازی با استقلال برابر دیگر حریفان ظاهر شود ضمن اینکه دو بازی بسیار مهم با الاتحاد عربستان در پیش است که به خاطر مسائل پیش آمده بین دو کشور، مردم ایران از سپاهان انتظار پیروزی در هر دو دیدار را دارند.

وی درباره اتفاقات حاشیه ای دیدار سپاهان با استقلال مدعی شد: متاسفانه یک سری از مسائل مطرح شده ولی با اطلاعات دقیقی که دارم باید بگویم نویدکیا در آخرین لحظه تیم را جمع کرد و به آنها گفت از همه شما خواهش می کنم بهترین بازی عمرتان را امروز انجام دهید و از برادرم می خواهم بهترین بازیکن میدان مقابل استقلال باشد.

منبع: مهر 

94106 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید