معرفی استون مارتین ونتیج GTS | اتاق خبر
کد خبر: 333672
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1395 - 22:30
استون مارتین ونتیج GTS در دو مدل کوپه و کانورتیبل در دسترس خواهد بود که هر دو آنها به پیشرانه تنفس طبیعی ۴.۷ لیتری هشت سیلندر خورجینی که توانایی تولید ۴۳۰ اسب بخار در ۷,۳۰۰rpm و ۳۹۱ پوندفوت گشتاور در ۵,۰۰۰rpm را دارد، مجهز شده اند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از عصرایران، استون مارتین با ترکیب مدل هشت سیلندر ونتیج GT و مدل هشت سیلندر ونتیج S یک مدل واحد به نام ونتیج GTS را به عنوان مدل 2017 معرفی کرده است. استون مارتین ونتیج GTS در دو مدل کوپه و کانورتیبل در دسترس خواهد بود که هر دو آنها به پیشرانه تنفس طبیعی 4.7 لیتری هشت سیلندر خورجینی که توانایی تولید 430 اسب بخار در 7,300rpm و 391 پوندفوت گشتاور در 5,000rpm را دارد، مجهز شده اند.

یک جعبه دنده شش سرعته غیراتوماتیک یا یک نمونه هفت سرعته اتوماتیک وظیفه انتقال نیرو را در استون مارتین ونتیج GTS بر عهده دارند. این خودرو قادر است در سریع‌ترین نسخه خود طی حدود چهار ثانیه از حالت سکون به سرعت 96 کیلومتر در ساعت دست یابد.

خریداران استون مارتین ونتیج GTS از بین دو مدل لوکس و اسپرت می توانند یکی را انتخاب کنند که مدل نخست بر راحتی بیشتر متمرکز بوده و دارای تریم سیاه براق، رینگ های آلیاژی پنج پره نقره ای و تریم روشن در جلو پنجره، گودی چراغ های جلو، و اطراف پنجره ها است. برای طراحی داخل مدل لوکس ونتیج GTS پوشش چرمی تقریبا در هر رنگی قابل سفارش است و سیستم صوتی 1,000 واتی ساخت شرکت بنگ اند اولافسن جلب توجه می کند.

در مدل اسپرت طراحی داخلی با چاشنی استفاده از فیبر کربن، قطعات سیاه رنگ به جای تریم روشن در مدل لوکس و رینگ های پنج پره خاکستری خودنمایی می کند. در داخل ونتیج GTS اسپرت صندلی های چرمی به رنگ سیاه یا خاکستری بکار گرفته شده اند. همچنین، غربیلک فرمان با پوشش آلکانترا و قطعات سیاه رنگ در کنسول مرکزی جلب توجه می کنند. این مدل دارای سیستم تعلیق خشک‌تر نسبت به مدل لوکس است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید