حضور هیئتی از استان زنجان در همایش اقتصادی ایران و ترکیه | اتاق خبر
کد خبر: 333754
تاریخ انتشار: 28 فروردین 1395 - 08:56
همزمان با برگزاری بیست و پنجمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکیه که به ریاست جناب آقای واعظی وزیر محترم ارتباطات جمهوری اسلامی ایران در ترکیه برگزار شد.

اتاق خبر- همزمان با برگزاری بیست و پنجمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکیه که به ریاست جناب آقای واعظی وزیر محترم ارتباطات جمهوری اسلامی ایران در ترکیه برگزار شد، اجلاس توسعه همکاری های اقتصادی نیز در شهر قونیه تشکیل که تعدادی از اعضاء هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان در کنار تجاری از استانهای آذربایجان شرقی- غربی و اردبیل حضور یافتند.

رئيس اتاق زنجان به عنوان یکی از سخنرانان این همایش ضمن تبیین فرصتهای همکاری بین دو کشور و ضرورت توجه به نقش بخش خصوصی طرفین در تحقق هدف ۳۰ میلیارد دلاری روسای جمهوری خواستار حمایتهای جدی تر دولتها از صنعتگران و تجار شد و گفت بدون شک دستیابی به هدف ۳۰ میلیاردی بدون مشارکت و تامین کردن انتظارات بخش خصوصی محقق نخواهد شد.

مهندس جمیلی ضمن معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان زنجان به عنوان پتانیسل های با ارزش منطقه ای از تجار ترک جهت انجام هر گونه فعالیت و اقدام مشترک در زنجان دعوت به عمل آورد.

ایشان اشاره کرد قطعاً توجه به استعدادهای ذاتی هر منطقه توانمندی توسعه ای دو کشور را در پی خواهد داشت. برگزاری نشست دوجانبه با تجار و سرمایه گذاران علاقمند به همکاری با استان زنجان در حاشیه مراسم از طرف هیئت اعزامی مورد توجه و پیگیری قرار گرفت.

منبع: اتاق زنجان 

94106 

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید