ترافیک صبحگاهی در آزاد راه کرج-تهران | اتاق خبر
کد خبر: 333771
تاریخ انتشار: 28 فروردین 1395 - 09:53
رئیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور با تشریح آخرین وضعیت راه های مواصلاتی گفت: در حال حاضر ترافیک صبحگاهی در آزادراه تهران - کرج گزارش شده است.

اتاق خبر: سرهنگ نادر رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور گفت: طبق آخرین گزارشات دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه های کشور، در حال حاضر در استان البرز باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه تهران - کرج از پل فردیس تا پل کلاک ترافیک نیمه سنگین و در سایر جاده ها در محورهای مواصلاتی کشور، وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی افزود: در استانهای لرستان، اکثر محورها گیلان محورهای رشت-لاهیجان، رشت-انزلی و آستارا، همچنین خراسان جنوبی محور سربیشه - نهبندان، قزوین محورهای قزوین - رشت و قزوین - کرج، بارش باران گزارش شده و در سایر راه ها و محورهای مواصلاتی کشور تردد آرام و روان جریان دارد.

سرهنگ رحمانی گفت: محور آبدانان - میمه، محور رشت - قزوین در محدوده پل تنکابن به تونل نصفی، دهلران - اندیمشک، شمشک - دیزین و محور پونل به خلخال، کماکان تا اطلاع ثانوی مسدود است.

وی در ادامه به رانندگانی که قصد تردد در محورهای بارانی و برفگیر را دارند، توصیه کرد: قبل از شروع مسافرت حتماً وسیله نقلیه خود را به تجهیزات ایمنی و زنجیر چرخ مجهز کنند و در طول رانندگی در مسیرهای بارانی حتماً قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده، از رانندگی با سرعت به شدت پرهیز کنند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید