دستبند کافئین، جایگزینی برای ماگ قهوه‌ شما | اتاق خبر
کد خبر: 333972
تاریخ انتشار: 28 فروردین 1395 - 18:09
خیلی‌ها صبح‌شان را بدون نوشیدن یک ماگ قهوه یا یک فنجان چای آغاز نمی‌کنند. اما قهوه را به جز از راه نوشیدن چگونه می‌توان وارد بدن کرد؟ با ما همراه شوید، شما را با محصولی تازه و هیجان‌انگیز آشنا می کنیم.

اتاق خبر: قهوه تنها یک نوشیدنی نیست، بلکه برای بعضی آدم‌ها قهوه یا چای یعنی انرژی و انگیزه برای انجام دادن کارهای پیش رو. اگر شما هم چا‌ی‌خور و قهوه‌دوست باشید، حتما روزتان را با کافئین آغاز کرده و در طول روز ماگ‌‌ها و فنجان‌های چای و قهوه را پر و خالی می‌کنید.

کافئین به جز جنبه‌های مثبت و خوبی که دارد، زیان‌هایی هم به بدن می‌رساند. تغییر رنگ دندان‌ها، بوی بد دهان، سردرد و عصبی شدن به‌ خاطر دریافت نکردن کافئین، افزایش وزن ناشی از مصرف شیر و شکر و موارد مشابه، جنبه‌ی منفی مصرف نوشیدنی‌های کافئین‌دار را نشان می‌دهد.

بسیارخوب، چه باید کرد؟ قهوه را ترک کنیم؟ چای نخوریم؟ یک فناوری جدید راه جالبی را پیش رو قرار داده است: دستبند کافئین جول (Joule)، راهی موثر برای ورود مستقیم کافئین به بدن! این دستبند که از جنس سیلیکون ساخته شده، می‌تواند کافئین را مستقیم و از راه پوست وارد جریان خون کند.

عملکرد این دستبند شبیه چسب نیکوتین است. به این ترتیب که کافئین به‌ تدریج از راه پوست وارد بدن می‌شود و اثر آن حدود ۴ ساعت پابرجا است. هر چسب، ۶۵ میلی‌گرم کافئین دارد، یعنی حدود یک فنجان متوسط قهوه. به این ترتیب نگران نبود قهوه یا چای نخواهید بود.

منبع: کجارو

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید