سید احمد محمدی با رباط پاره روی تشک رفت | اتاق خبر
کد خبر: 334024
تاریخ انتشار: 28 فروردین 1395 - 21:25
نبرد انتخابی مدعیان وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد در حالی برگزار شد که سید احمد محمدی با احترام به نظر کادر فنی با پای مصدوم روی تشک حاضر شد.

به گزارش اتاق خبر، رقابتهای انتخابی وزن ۶۵ کیلوگرم برای انتخاب ملی پوش اعزامی به بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو روز گذشته با حضور سید احمد محمدی و میثم نصیری برگزار شد. این مصاف که باید بصورت کسب دو پیروزی از سه دیدار برگزار می شد در نهایت با دو پیروزی متوالی میثم نصیری خاتمه یافت و تکلیف مسافر المپیک را تا حد زیادی روشن کرد، اما جدال این دو آزادکار، نکته قابل تامل و مهمی بدنبال داشت.

سید احمد محمدی که چندی پیش به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط پا از فدراسیون درخواست کرد از حضور در رقابتهای انتخابی معاف شود با توجه به نظر کادر فنی به میدان آمد و در ادامه با پای مصدوم، متحمل دو شکست پیاپی شد. این اتفاق در حالی رخ داد که برخی کشتی گیران مدعی المپیک با توجیه مصدومیت از حضور در رقابتهای انتخابی سر باز زدند و حتی برخی از آنهایی هم که دیروز به میدان آمدند، یک در میان ندای آسیب دیدگی سر دادند و کشتی نگرفتند!

بدیهی است شکست سید احمد محمدی در رقابتهای انتخابی برابر میثم نصیری، چیزی از ارزش های این جوان مازنی کم نخواهد کرد و او همچنان یکی از بهترین آزادکاران ۶۵ کیلویی ایران و جهان است که می تواند در میادین مختلف خوش بدرخشد.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید