از حذف بارسلونا توسط اتلتیکو متعجب نشدم | اتاق خبر
کد خبر: 334417
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1395 - 00:20
رائول:
مهاجم پیشین رئال مادرید می‌گوید از حذف بارسلونا توسط اتلتیکو مادرید شگفت زده نشده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رائول سفیر جدید لاروس در برلین درباره لالیگا و رئال مادرید صحبت کرد. مهاجم پیشین تیم مادریدی گفت: اگر زین الدین زیدان سرمربی رئال به کسب دو جام در این فصل باور دارد من نیز آن ممکن می‌دانم. زیدان دو سه ماه است که هدایت مادرید را بر عهده گرفته و نباید از آن انتظار بیشتری داشت. از عملکرد او تیم در بازی های اخیر خشنودم. باید صبر کرد تا فصل پایان بپذیرد. واضح است که مادرید همچون اتلتیکو مادرید فاصله را با صدر کمتر کردند. یک ماه پیش فاصله امتیازات زیاد بود و فتح لالیگا بعید به نظر می رسید اما اکنون شاهد رقابت نزدیکی هستیم.

مهاجم پیشین تیم ملی اسپانیا در ادامه افزود: هر اشتباه کوچکی تاوان سختی خواهد داشت. اگر لغزش دیگری صورت بگیرد همه چیز نزدیک تر خواهد داشت. باعث خوشحالی است که سه تیم برای فتح لالیگا در حال رقابت هستند. هر سه تیم شانس زیادی برای فتح این لیگ دارند.

رائول درباره احتمال وجود فینال تمام اسپانیایی در لیگ قهرمانان اظهار کرد: دو نیمه نهایی بزرگ با حضور دو تیم اسپانیایی را شاهد خواهیم بود. ممکن است فینال لیسبون تکرار شود اگر این اتفاق بیفتد برای فوتبال اسپانیا خیلی خوب است. دوست دارم این چنین شود هرچند که خیلی سخت خواهد بود. آنها تیم های بزرگی هستند که بازیکنان بزرگی دارند. از حذف بارسلونا توسط اتلتیکو شگفت زده نشدم. آنها یک تیم خیلی قوی را کنار زدند. لیگ قهرمانان این گونه است اگر با تیمی قوی در مرحله حذفی رو به رو شوید حذف خواهید شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید