برابر سیتی بسیار ضعیف بودیم | اتاق خبر
کد خبر: 334418
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1395 - 00:25
کیهیل:
مدافع چلسی به انتقاد از شرایط تیمش پرداخت و عنوان کرد: بازیکنان آبی پوش چلسی برابر منچسترسیتی نمایش ضعیفی داشتند و این نمایش باید خیلی زود فراموش شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، چلسی شب گذشته نمایش اسفناکی برابر منچسترسیتی داشت و در خانه با 3 گل شکست خورد، نتیجه‌ای که باعث شد شانس چلسی برای کسب سهمیه لیگ اروپا نیز کاهش یابد.

پس از این دیدار که با انتقاد شدید کارشناسان فوتبال و بازیکنان سابق چلسی از بازیکنان فعلی این تیم همراه بود گری کیهیل مدافع آبی و اناری‌ها جواب انتقادات را داد و عنوان کرد: چلسی بدون اعتماد به نفس برابر منچسترسیتی به میدان رفت و شایسته برد نبود.

کیهیل درباره شکست تلخ آبی‌های لندن برابر منچسترسیتی در لیگ برتر گفت: متاسفانه در این دیدار به هیچ وجه اعتماد به نفس کافی نداشتیم و همین باعث شد نتوانیم نمایش خوبی داشته باشیم. اشتباهات زیادی در این دیدار داشتیم و هیچ بازیکن چلسی در حد و اندازه‌های خود ظاهر نشد.

این مدافع ادامه داد: دیگر چیزی نیست که بتوانیم با آن قهرمان شویم. در بازی‌های باقیمانده هیچ انگیزه‌ای نداریم ولی باید بدانیم که حق بد بازی کردن نداریم و با توجه به بازیکنان خوبی که در تیم هستند باید بتوانیم نمایش خوب و قابل تحسینی داشته باشیم و این بازی را خیلی زود فراموش کنیم. مربی تیم در این چند مدت خیلی تلاش کرد تا شرایط تیم را عوض کند ولی ما امسال از همان هفته نخست مشکل داشتیم و متاسفانه سلسله مشکلات ما باعث شد این فصل به هیچ وجه راضی‌کننده نباشد. برای هواداران ناراحتم. نتوانستیم به حد و اندازه‌های چلسی باشیم و تاوان آن را فصل بعد با حضور نداشتن در لیگ قهرمانان می‌دهیم.

چلسی حالا باید یک بازی عقب افتاده برابر لیورپول انجام دهد و در ادامه بازی‌هایش در لیگ برتر نیز برابر تیم‌های مدعی لسترسیتی و تاتنهام به میدان خواهد رفت و شاید به نوعی آبی‌های لندن که فصل قبل قهرمان شدند این فصل قهرمان را تعیین کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید