سرفاصله حرکت قطارها در ایستگاه شهر آفتاب ۴ دقیقه | اتاق خبر
کد خبر: 334722
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1395 - 18:58
معاون شهردار تهران همزمان با بهره برداری از ایستگاه مترو شهر آفتاب گفت: با بهره برداری از ایستگاه متروی شهر آفتاب سرفاصله حرکت قطارها ۴ دقیقه خواهد بود.

اتاق خبر: سیدجعفر تشکری هاشمی با اشاره به آغاز به کار ایستگاه متروی شهر آفتاب با اشاره به تمهیدات حمل ونقل عمومی برای نمایشگاه شهرآفتاب و بکارگیری ۱۰۰ دستگاه اتوبوس و ۵۰ دستگاه ون در مسیرهای منتهی به نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب بیان کرد: در صورت نیاز، متناسب با تقاضای سفر همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب هر تعداد اتوبوس و تاکسی که برای جابه جایی بازدیدکنندگان نیاز باشد، تامین می شود .

معاون شهردار تهران با اشاره به اقدامات ترافیکی صورت گرفته در محدوده نمایشگاه شهر آفتاب تصریح کرد: نصب ۸۵۳ مورد تابلوی هدایت  مسیر، اخباری و انتظامی، خط کشی ۱۴۱ مورد گذرگاه عابر پیاده در داخل مجموعه و پارکینگ و پایانه های اتوبوس و تاکسی ، ۱۱ مورد اصلاح هندسی محدوده نمایشگاه ، استقرار ۲ باب خانه دوچرخه در این محدوده و خط کشی محوری در شبکه راه های دسترسی نمایشگاه شهر آفتاب به طول ۴۰ کیلومتر ازجمله اقدامات صورت گرفته است .

به گفته وی، جانمایی ۱۰ هزار و ۱۷  محل پارک خودروهای شخصی و تامین پارکینگ ۱۰۰ دستگاه اتوبوس ، آماده سازی ۱۱ پایانه اتوبوس نیز از دیگر اقدامات در محدوده نمایشگاه شهر آفتاب است .

تشکری هاشمی در پایان از استقرار ۵۰ پارکبان در ۲۶ محدوده داخل و اطراف نمایشگاه خبر داد و به شهروندان اطمینان داد در صورت نیاز و بنا بر تقاضای سفر در این مسیر تمامی مد های حمل ونقل عمومی با تمام ظرفیت خدمات رسانی خواهد کرد و امکان کاهش  سرفاصله حرکت قطارهای مترو نیز است.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید