تجمع بازنشستگان فولاد مقابل مجلس ادامه دارد | اتاق خبر
کد خبر: 334734
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1395 - 19:37
تجمع بازنشستگان صنعت فولاد مقابل مجلس، در حالی دومین روز خود را پشت سر می‌گذارد که بعدازظهر امروز، یکی از آنها تصادف کرد و دچار آسیب‌دیدگی شد.

اتاق خبر: تجمع بازنشستگان صنعت فولاد مقابل مجلس شورای اسلامی، صبح و بعدازظهر امروز نیز ادامه یافت و در حال حاضر نیز، ادامه دارد.

جمع زیادی از بازنشستگان صنعت فولاد از استان‌های مختلف کشور که در میان آنها رزمندگان دوران دفاع مقدس نیز حضور دارند، از بامداد روز گذشته با تجمع مقابل درب شرقی و پیاده روهای شمالی مجلس، خواستار رسیدگی مجلس و دولت به مطالباتشان شده‌اند.

پرداخت به موقع حقوق و مزایا، اصلاح احکام بازنشستگی مطابق احکام سال ۹۱ و برقراری کامل پوشش بیمه درمانی با توجه به پرداخت کامل حق بیمه طی سالیان خدمت، سه مطالبه اصلی این بازنشستگان است که در سال‌های اخیر در رابطه با آنها مشکل دارند و در تجمع اخیر نیز آن را مطرح می‌کنند.

بعدازظهر امروز و در جریان تجمع این بازنشستگان، یکی از آنها که پیرمردی حدود ۶۰ ساله به نظر می رسید، درحالی که برای تهیه ناهار خود به سمت دیگر خیابان رفته بود، با یک دستگاه پژو تصادف کرد و دچار آسیب از ناحیه پا شد.

این فرد با کمک همراهانش و جمعی از خبرنگاران به بیمارستان شفا یحیائیان در حوالی میدان بهارستان منتقل شد.

با گذشت دو روز از تجمع بازنشستگان صنعت فولاد کشور مقابل مجلس، تاکنون هیچ پاسخ روشنی از سوی دولت و مجلس به درخواست آنها داده نشده است.

این تجمع همچنان ادامه دارد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید