سالگادو: استقلالی‌ها ناراحت نباشند | اتاق خبر
کد خبر: 334770
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1395 - 23:00
کاپیتان پیشین رئال پیروزی پرسپولیسی ها را تبریک گفت؛
کاپیتان پیشین رئال مادرید با اشاره به پیروزی پرسپولیس بر استقلال گفت: به پرسپولیسی‌ها بابت پیروزی تبریک می گویم اما استقلالی ها ناراحت نباشند شاید آنها نیز در آینده جبران کردند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، میشل سالگادو در حاشیه مراسم اهدا جوایز برندگان مسابقات ورزشی ایرانسل ضمن بیان این مطلب گفت: ابتدا باید به هواداران پرسپولیس بابت پیروزی اخیرشان در دربی تبریک بگوییم. البته هواداران استقلال هم ناراحت نباشند و شاید در آینده توانستند این پیروزی را جبران کنند.

وی افزود: من برای بار سوم است که به ایران می آیم و حس خیلی خوبی در این کشور دارم. مردم ایران فوتبال را می فهمند و با فوتبال زندگی می کنند.

کاپیتان پیشین رئال مادرید در ادامه با اشاره به کودکانی که در این مراسم حضور داشتند، گفت: در ایران استعدادهای فوتبالی زیادی وجود دارد  و شاید این کودکان در آینده بازیکنان بزرگ فوتبال ایران و یا حتی رئال مادرید باشند.

وی در ادامه صحبت هایش تصریح کرد: تابستان آینده نیز کمپی از طرف رئال مادرید در تهران برگزار خواهد شد تا استعدادهایی شناخته شوند و به مادرید برده شوند.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال رئال مارید ضمن تشکر از حامیان مالی این مراسم بزرگ گفت: کارهای بزرگ به حامیان بزرگ احتیاج دارد. از اپراتورهایی که در این پروژه بزرگ حضور داشتند تشکر می‌کنم بدون کمک آنها نمی‌شد چنین اتفاقات خوبی رخ دهد. این نوجوانان آینده‌سازان فوتبال ایران و البته امیدوارم آینده‌سازان رئال مادرید هم باشند. کمپ رئال مادرید در ایران باید بسیار باشکوه باشد.

سالگادو در پایان خاطرنشان کرد: من به عنوان نماینده رسمی باشگاه رئال مادرید در تهران هستم و به شما می‌گویم که ناب‌ترین استعدادها در فوتبال نزد این نوجوانان ایرانی است. به آینده خوشبینم و برای رئال مادرید و فوتبال ایران آرزوی موفقیت می‌کنم.

مراسم اهدای جوایز ایرانسل به برندگان بخش پیامک هواداران رئال مادرید با حضور میشل سالگادو مسئول کمپ های رئال مادرید و محمود خوردبین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس برگزار شد و به برندگان این بخش جوایز نفیسی اهدا شد.

سکه هایی با آرم رئال مادرید، سفر به مادرید و بازدید از موزه و کمپ این باشگاه و همچنین اهدای یک خودرو از جمله جوایزی بود که در این مراسم توسط میشل سالادو به برندگان اهدا شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید