انتقاد از عملکرد نظارتی شورای چهارم | اتاق خبر
کد خبر: 335001
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1395 - 17:18
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: شورای شهر، عملکرد خود را در حوزه نظارت ارزیابی کند تا متوجه شود در حوزه نظارت چه اقداماتی انجام داده است.

اتاق خبر: غلامرضا انصاری در جلسه علنی روز سه شنبه با بیان اینکه اعضای شورا در جلسات رسمی و داخلی خود عملکرد نظارتی خود را مورد نقد و بررسی قرار دهند تا متوجه شوند چه اقداماتی انجام داده اند، گفت: نظارت در شورا باید جدی تر از آن چیزی هست، اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: برای استقلال اداری شورا در این مدت چه اقدامی انجام شده یا در خصوص تشکیل دیوان محاسبات شهری، چرا شورا ذیحسابی مستقلی از شهرداری ندارد؟ این موارد موضوعاتی است که باید دنبال شود و در مدت باقی مانده از عمر شورای چهارم، زیرساختهای قانونی آن باید به تصویب برسد.

وی با انتقاد از واگذاری شهروند به بخش خصوصی، گفت: وقتی شعار از مدیریت واحد شهری می دهیم، اینگونه واگذاری ها مخالف این شعارها است.

وی در ادامه از سازمان زیباسازی درخواست کرد تبلیغات و هشدارهای خود را در خصوص برخورد با افرادی که برچسب های تبلیغاتی بر درب منازل نصب می کنند، ادامه دهد، گفت: طی این دو سال اخیر حجم این گونه برچسب های تبلیغاتی بر درب منازل بالا رفته که سازمان زیباسازی باید به آن رسیدگی کند.

مهدی چمران در خصوص اظهارات شهردار تهران در رابطه با شهروند توضیح داد: شهردار تهران اعلام نکرده است که قصد واگذاری شهروند را دارد بلکه از وی پرسیده شده چرا هنوز شرکت شهروند فروخته نشده که شهردار مشکلات عدم واگذاری شهروند به دلیل نبود خریدار، نداشتن سند زمین هایی که این فروشگاه ها در آن احداث شده و... اعلام کرده است.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید