امداد اجتماعی مانع گرایش جوانان به سمت اعتیاد می شود | اتاق خبر
کد خبر: 335042
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1395 - 19:59
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: امداد اجتماعی جوانان مانع گرایش آنها به سمت اعتیاد و فساد می شود.

اتاق خبر - دکتر حسن خدابنده لو روز سه شنبه در آیین اختتامیه طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی سال جاری در سنندج گفت: در هلال احمر، جوانان در اولویت قرار دارند و توجه به منابع انسانی به ویژه داوطلبان و جوانان هلال احمر جزو مهمترین اولویت های سازمان است.
وی افزود: مشارکت پر رنگ جوانان سبب کاهش آسیب های اجتماعی و در مقابل افزایش ظرفیت های اجتماعی می شود.
او با اشاره به اینکه همه آحاد جامعه جمعیت هلال احمر را به عنوان شاخص امداد و نجات در حوادث و بلایا می شناسند گفت: شاخص امداد و نجات بخشی از اهداف این سازمان است اما بخش مهمی از این سازمان به امور جوانان و نوجوانان می پردازد.
وی گفت: مشارکت پر رنگ جوانان سبب کاهش آسیب های اجتماعی و در مقابل افزایش ظرفیت های اجتماعی می شود.
خدابنده لو نهادینه کردن ارزش هایی مانند جامعه پذیر کردن، نقش پذیری و مسئولیت پذیر کردن جوانان و فراهم کردن زمینه مشارکت های اجتماعی جوانان را از برنامه های هلال احمر بیان کرد.
وی جوانان را آینده سازان جامعه دانست و گفت: جمعیت هلال احمر در کنار سایر نهادهای آموزشی در فرایند مشارکت جوانان در توسعه و آبادانی کشور نقش ویژه ای ایفا می کند.
او تحقق اهداف جمعیت هلال احمر را مرهون خدمات ارزشمند داوطلبان این سازمان دانست و گفت: این سازمان در عرصه های مختلف آموزشی و فرهنگی برنامه ریزی می کند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان خدمات جوانان هلال احمر کردستان را بسیار ستودنی توصیف کرد و برگزاری آیین تجلیل از این جوانان را ضروری است.
در این آیین از خدمات جوانان داوطلب هلال احمر کردستان تجلیل و قدردانی شد.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید