مهرداد اولادی درگذشت | اتاق خبر
کد خبر: 335088
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1395 - 15:44
جامعه فوتبال دچار شوکی دیگر شد!
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس، استقلال و ملوان بندرانزلی بنابر دلایلی که هنوز از سوی مراجع ذیصلاح اعلام نشده است، درگذشت.

اتاق خبر: مهرداد اولادی بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس، استقلال و ملوان که سابقه بازی در تیم ملی فوتبال ایران را هم دارد امروز درگذشت.

مهرداد اولادی متولد سال 1364 در قائمشهر است و فوتبال خود را از تیم های این شهر آغاز کرد و سپس اوایل دهه 80 به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست و پس از آن در تیم های الشاب امارات، ملوان، نفت تهران و استقلال بازی کرد.

وی سابقه بازی در رده های سنی فوتبال ملی ایران را نیز در کارنامه داشت. ضمن اینکه 13 بازی ملی و یک گل ملی نیز در کارنامه وی به چشم می خورد.

 

علت مرگ اولادی

همچنین به گزارش "ورزش سه"، طی تماسی که با بیمارستان شهدای تجریش برقرار کردیم مشخص شد مهرداد اولادی در ساعت 14:56 به بیمارستان منتقل شده و تلاش پزشکان برای CPR (احیای قلبی ـ ریه) تلاش پزشکان به نتیجه نرسیده است. به گفته مسئولان بیمارستان علت فوت ایست قلبی بوده است؛ همان چیزی که هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس را هم از فوتبال ایران گرفت. در حال حاضر مسئولان بیمارستان از مردم درخواست دارند که به جهت رعایت حال بیماران از حضور در این مکان خودداری کنند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید