عملیات اجرایی واحد تولید مینی بوس در سمنان آغاز شد | اتاق خبر
کد خبر: 335102
تاریخ انتشار: 1 اردیبهشت 1395 - 00:04
عملیات اجرایی واحد تولید مینی بوس در شرکت عقاب افشان سمنان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت کابینه یازدهم و در خلال بیست و ششمین سفر استانی هیئت دولت آغاز شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  مهر، عملیات اجرایی واحد تولید مینی بوس شرکت عقاب افشان سمنان، بعدازظهر ظهر سه شنبه و با حضور حمید نعمت زاده وزیر صنعت، اسودی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت و تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی سمنان در فاز نخست کارخانه عقاب این شهرستان، آغاز شد.

برای اجرای اين طرح ۱۲ هزار و ۵۰۰ ميليارد ريال اعتبار پيش بينی شده كه با شروع توليد مینی بوس های این شرکت با تکنولوژی مردن تا اوایل مهرماه سال۹۵، برای ۴۰۰ نفر اشتغال ايجاد می شود.

این واحد تولیدی می تواند سالانه بین چهار تا پنج هزار دستگاه مینی بوس تولید کند که با احتساب تولید سالانه یک هزار و ۲۰۰اتوبوس اسکانیا در شرکت عقاب سمنان، قابلیت تولیدی این شرکت در طول سال، به یک هزار و ۵۰۰ تا یک هزار و ۷۰۰دستگاه خودروی اتوبوس درون و برون شهری افزایش پیدا می کند.

ظرفیت حقیقی شرکت عقاب افشان سمنان تولید سالانه چهار هزار اتوبوس است که با وجود برخی مشکلات اقتصادی هم اکنون این شرکت یک هزار و ۲۰۰خودرو در سال تولید می کند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید