۹۰ درصد معادن شهرستان قدس مجوز برداشت دارند | اتاق خبر
کد خبر: 335263
تاریخ انتشار: 1 اردیبهشت 1395 - 09:03
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قدس با اشاره به ظرفیت های موجود در حوزه معادن شهرستان گفت: ۹۰ درصد از معادن شهرستان قدس از مجوز برداشت برخوردار است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر حسن عقبایی اظهار داشت:یکی از ظرفیت های برجسته و حائز اهمیت این شهرستان به حوزه معادن معطوف می شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قدس افزود:بیش از ۷۰  معدن در شهرستان قدس وجود دارد که می تواند در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در منطقه  موثر واقع شود.

عقبایی گفت:در حال حاضر ۹۰ درصد از معادن دارای مجوز برداشت هستند که این امر فرصتی ویژه در توسعه و شکوفایی شهرستان قدس محسوب می شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قدس عنوان کرد:یکی از دغدغه هایی که در طول سالیان گذشته با آن مواجه بودیم به رکود حاکم بر معادن این حوزه باز می گشت که با تدابیر پیش بینی شده، در سال جاری رونق سازنده در این بخش تقویت خواهد شد.

وی افزود:معادن این منطقه در عرصه اشتغالزایی نیز فعال بوده و هر آنچه رونق بیشتری در این حوزه حاکم شود به  همان میزان بروز فرصت های اقتصادی در شهرستان قدس چشمگیرتر خواهد بود.

عقبایی یادآور شد:کیفیت ممتاز معادن این منطقه، از ظرفیت های شاخص استان تهران محسوب می شود که با برنامه ریزی مدون و اصولی می توان از این استعداد برای تسریع روند تحقق توسعه پایدار در شهرستان قدس بهره برد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید