راگبی ایران با خوش شانسی در سید دو آسیا باقی ماند | اتاق خبر
کد خبر: 335520
تاریخ انتشار: 1 اردیبهشت 1395 - 23:16
تیم ملی راگبی ایران در دومین دیدار خود در مسابقات غرب آسیا نیز شکست خورد اما با خوش شانسی در سید دو باقی ماند و سید پایین تر سقوط نکرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم راگبی ایران در دومین دیدار خود در مسابقات غرب آسیا که رد دوحه قطر برگزار شد، شب گذشته به صاف تیم لبنان رفت و با نتیجه 32 بر 12 شکست خورد.

ملی پوشان ایران در اولین دیدار خود هم با نتیجه 35بر 12 به قطر باخته بودند.

تیم ایران با این دو شکست به کار خود در این مسابقات پایان داد اما با خوش شانسی در سید دو باقی ماند چرا که قرار بود تیم اردن هم در این رقابتها شرکت کند ولی به خاطر عدم حضور این تیم، اردن آخر شد و آنها به دسته پایین تر سقوط کردند.

حسن میرزاآقا بیک، رییس انجمن راگبی ایران در گفت و گو با خبرنگار ایسنا درباره عملکرد تیم ملی اظهار کرد: در مجموع از عملکرد تیم و ملی پوشان راضی هستم؛ البته هنوز تیم به ایران برنگشته تا با کادر فنی صحبت کنم و از عملکرد انفرادی بچه ها مطلع شوم.

وی افزود:عملکرد ملی پوشان مثبت بود و این را براساس مدت زمانی که در اردو بودند و تمریناتی که انجام دادند می گویم.تیم های لبنان و قطر معمولا از بازیکنان خارجی استفاده می کنند و شرایط بهتری نسبت به ما دارند.

رییس انجمن راگبی با گلایه از کمبود زمان تمرینات و نداشتن بازی تدارکایت برای این تیم گفت: اگر می توانستیم از ملی پوشان را زمان بیشتری دراختیار داشته باشیم و چند بازی تدارکاتی هم انجام دهیم شرایطمان خیلی بهتر می شد.با توجه به سرمایه گذاری که انجام شده باید انتظار داشت.

وی گفت: با این شرایط ما امسال را هم در سید دو می مانیم و تلاش می کنیم تا در سال 2017 برای رفتن به سید بالاتر تلاش کنیم.

میرزاآقابیک در مورد اعزام دو ملی پوش راگبی ایران به کمپ تمرینی در انگلیس گفت: منتظر این هستیم که خرداد ماه دعوتنامه های آنها به دستمان برسد و مساله را در شورای برون مرزی مطرح کنیم.

وی گفت:با تلاش‌های لیام دایستر مربی‌ انگلیسی‌ تیم ملی ۷ نفره ایران ۲ بازیکن شایسته ایران پیام شجاعی و مصطفی قدسیان تابستان امسال دعوت به کمپ می روند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید