آزادسازی 3500 مترمربع از اراضی بستر رودخانه جاجرود | اتاق خبر
کد خبر: 335544
تاریخ انتشار: 2 اردیبهشت 1395 - 00:49
مدیر امورمنابع آب تهران بزرگ خبر داد:
مدیر امورمنابع آب تهران بزرگ، از آزادسازی سه هزار و 500 مترمربع از بستر رودخانه جاجرود در محدوده شهرستان پردیس خبرداد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از  روابط عمومی شركت آب منطقه ای تهران، «وحید مرادی نسب» گفت: با تلاش گروه گشت و بازرسی این اداره و پس از اخذ دستور قضایی از دادستان شهرستان نسبت به قلع و قمع اعیانی ها و ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای سنجریان در محدوده شهرستان پردیس اقدام شد.
وی اضافه كرد: پنج باب بنا در مجموع به مساحت 250 متر مربع و همراه با محوطه سازی داخل ملك به مساحت 1200 مترمربع از جمله مواردی بود كه به طور كامل تخریب شد.
وی با بیان اینكه 15ستون و دو عدد آلاچیق چوبی نیز در این عملیات تخریب شد، اعلام كرد: در این محدوده همچنین دیوارهای احداثی در مجموع به طول 45 متر و ارتفاع چهار متر به طور كامل از پی تخریب شد.
وی خاطرنشان كرد: گروه گشت و بازرسی این امور نسبت به كنترل ساخت وسازها و با توجه به استعلامات پاسخ داده شده اقدام كرده و در صورت عدم رعایت دستور قضایی، اقدام به تخریب و اصلاح ساخت و سازها می كند.
مرادی نسب، به همه افرادی كه قصد خرید اراضی و یا ساخت وساز در مجاورت آب های سطحی را دارند، هشدار داد: پیش از هرگونه اقدام برای اطلاع از میزان بستر و حریم و ضوابط قانونی آن، به امور منابع آب تهران بزرگ مراجعه كنند تا از هرگونه سوء استفاده سودجویان و ورود ضررو زیان به افراد جلوگیری شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید