برخورد با هنجار شکنان در دستور کار پلیس است | اتاق خبر
کد خبر: 335575
تاریخ انتشار: 2 اردیبهشت 1395 - 10:52
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با تشریح اولویت های سال جاری پلیس گفت: برخورد با هنجار شکنان از جمله موضوعاتی است که با جدیت از سوی نیروی انتظامی دنبال می شود.

به گزارش اتاق خبر، سرهنگ عبدالرضا ناظری با اشاره به اولویت های پلیس در سال ۹۵ اظهار داشت: پلیس از همه ظرفیت ها و امکانات موجود برای ارتقای امنیت و نظم عمومی استفاده می کند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران افزود: ارتقای رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس و افزایش سطح امنیت در جامعه از موضوعاتی است که نیروی انتظامی با جدیت دنبال می کند.

وی برخورد با هنجارشکنان را از اولویت های پلیس در سال جاری عنوان کرد و ادامه داد: قطعا پلیس نسبت به هنجار شکنان بی تفاوت نبوده و برخورد با آنان را در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ ناظری اضافه کرد: توجه به سلامت اداری و معیشت پرسنل نیروی انتظامی در کنار پاسداری از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی از دیگر موضوعاتی است که با جدیت دنبال می شود.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران تأکید کرد: پلیس بر اساس رسالتی که بر عهده دارد، وظیفه خود می داند که پاسدار و محافظ ارزش ها و اصول انقلاب اسلامی باشد.

سرهنگ ناظری یادآور شد: ارتقای سطح آموزش و مهارت پرسنل نیروی انتظامی در کنار حضور مقتدارنه و باصلابت در صحنه های مختلف و پیشگیری از جرائمی نظیر سرقت از دیگر برنامه های پلیس در سال ۹۵ خواهد بود.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید