دنبال نمایش قدرت هستیم | اتاق خبر
کد خبر: 335695
تاریخ انتشار: 3 اردیبهشت 1395 - 04:57
سرمربی تیم فوتبال پدیده:
سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در نشست خبری پیش از دیدار با راه آهن گفت: ما به دنبال نمایش با قدرتی هستیم تا از اعتبار نام خودمان و شهرمان دفاع کنیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رضا مهاجری سرمربی تیم پدیده مشهد در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر راه آهن با ابراز تاسف از درگذشت مهرداد اولادی و با بیان اینکه امیدوار است او آخرین بازیکنی باشد که به این شکل از جمع اهالی ورزش می رود، درباره این دیدار گفت: در هفته گذشته پیروز دلچسبی برابر تیم گسترش به دست آوردیم. ما می خواهیم در 4 بازی آینده نهایت تلاش خود را به کار ببریم زیرا نتایج این بازی ها در قهرمانی موثر است. ما به دنبال نمایش با قدرتی هستیم تا از اعتبار نام خودمان و شهرمان دفاع کنیم.

او در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به تلاش راه آهنی ها برای پیروزی برابر پدیده چیست، گفت: ما از راه آهنی ها آنالیز خوبی داشتیم. آنها متحول شده اند و این نشان می دهد که این تیم در بعد هجومی به موفقیت هایی رسیده است. ما به دنبال یک بازی خوب و کسب سه امتیاز هستیم.

سرمربی پدیده در پاسخ به این سوال که اگر او در سیاه جامگان بود آیا تیمش سقوط می کرد، گفت: من سیاه جامگان را ترک نکردم. وضعیت این تیم هم دلایل مختلفی دارد و 4 سال آنجا زحمت کشیدم و از طرفی این تیم متعلق به شهر مشهد است و بویی از ابومسلم دارد. امیدوارم که بتوانند گلیم خود را از آب بکشند ولی من در حال حاضر به تیم پدیده فکر می کنم.

وی درپاسخ به این سوال که آیا پیروزی تیمش در مقابل راه آهن می تواند باعث نجات تیم سیاه جامگان شود، گفت: ما ابتدا برای خودمان بازی می کنیم. شاید برد ما به آنها کمک کند. قطعاً اولویت اول ما دفاع از اعتبار خودمان است و اینکه چه تیمی سود می برد یا نه برای ما اولویت ندارد.

مهاجری درپاسخ به این سوال که آیا مشکلات مالی تیمش حل شده یا نه، بیان کرد: اگر کمترین مشکل حاشیه ای داشتیم دلیل بر حل مشکل مالی یست. بین 30-35 درصد پرداختی بازیکنان داشته اند و درست مدیریت شدن بازیکنان و آن اعتمادی که بین تیم بود باعث شده نتایج خوبی رقم بخورد. ما مشکلاتی داریم و به موقعش آن ها را می گوییم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید