بختیاری‌زاده: 10گل هم از پرسپولیس بخوریم کسی ایراد نمی‌گیرد | اتاق خبر
کد خبر: 335698
تاریخ انتشار: 3 اردیبهشت 1395 - 05:28
به نظر اسکوچیچ کاری ندارم
سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز می‌گوید در صورت موفقیت تیمش برابر پرسپولیس، افتخاری بزرگ برای جوان‌های تیمش رقم می‌خورد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سیاوش بختیاری‌زاده سرمربی تیم استقلال اهواز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس ضمن ابراز تاسف از درگذشت مهرداد اولادی، درباره دیدار روز جمعه تیمش گفت: استقلال اهواز تیم انتهای جدولی است و پرسپولیس در صدر جدول است. فاصله ما از هم خیلی زیاد است. با تمام احترامی که برای برانکو و تیمش قائل هستم، باید بگویم آماده‌ایم با یک بازی خوب و جوانمردانه به مصاف آنها برویم. بسیار به تیمم امیدوار هستم و تیم پرسپولیس را خیلی خوب آنالیز کرده‌ایم. این تیم بسیار خوب، دونده و جوان است اما نقاط ضعفی هم دارد که از دید ما پنهان نمانده است.

او اضافه کرد: هواداران ما در طول هفته کنار ما بوده‌ند و با حضورشان در تمرینات به ما روحیه داده‌اند و مطمئن هستم که فردا نیز با حضور خودشان می‌توانند یار دوازدهم ما باشند و به ما در شکست تیم پرسپولیس و رقم خوردن یک روز خوب برای فوتبال خوزستان کمک کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که به نظر می‌آید پرسپولیس با توجه به صدرنشینی‌اش با استرس به میدان می‌آید، عنوان کرد: این امتیازی است که من و تیمم به دلیل انتهای جدولی بودنمان، وجود دارد. اگر در این بازی 10گل بخوریم کسی از ما انتظاری نداریم ولی اگر موفق شویم حتی با یک گل پرسپولیس را شکست دهیم، افتخاری برای من و جوانان گمنام استقلال اهواز است و این درحالی است که پرسپولیسی‌ها باید بترسند و استرس داشته باشند چون احتمال دارد موقعیت خود را از دست بدهند.

سرمربی استقلال اهواز در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به 17 سال شکست ناپذیری تیمش برابر پرسپولیس در اهواز چیست، اظهار کرد: این از افتخارات خوزستان و استقلال اهواز است که در بدترین روزهای آن زمان هم پرسپولیس را شکست داده است. آن هم زمانی که عقاب آسیا درون دروازه پرسپولیس بود و 4 گل از استقلال اهواز دریافت کرد و شوری در اهواز براه افتاد.

وی در ادامه اضافه کرد: شاید باورتان نشود که من در طول هفته در خودم بودم که چگونه بتوانیم برابر پرسپولیس به میدان برویم. بازیکنان ما روحیه خیلی خوبی دارند و از این بابت خوشحالم که جوانانم خیلی مرا امیدوار کردند.

بختیاری‌زاده در پاسخ به این سوال که چقدر از افکار برانکو آشنایی دارد، گفت: او سالها است که در فوتبال ایران است. برای او احترام زیادی قائلم و می‌تواند او الگوی خوبی برای مربیان جوان ما باشد. او روزهایی هم از دست داوران جوان ما عصبی می‌شود که تعجب می‌کنم چراکه این مسئله در فوتبال ایران جا افتاده است. به شخصه با فوتبال او آشنا هستم و این آشنایی را به تیمم انتقال داده‌ام.

سرمربی تیم استقلال اهواز در پاسخ به این سوال که اسکوچیچ گفته تیمش برای قهرمانی تیم‌های دیگر به میدان نمی‌رود و نظر او در این‌باره چیست، گفت: من فرزند خوزستان و روزهایی هستم که توپ و تانک بر من و هم استانی‌هایم می‌بارید ولی اجازه ندادیم که خاک استان‌مان را رها کنیم. تمام تلاش خود را برای سربلندی مردم خوزستان می‌کنم و آرزو دارم که فردا من و تیمم آبرو داری کنیم و آرزو می‌کنم که قهرمان لیگ از خوزستان باشد چراکه فوتبال متعلق به خوزستان است. برای هواداران استقلال تهران و پرسپولیس ارزش قائلم ولی آرزویم قهرمانی استقلال خوزستان است و به نظر اسکوچیچ هم کاری ندارم و به نظرم اگر سعداوی یا هر مربی خوزستانی دیگری هم بود آرزوی قهرمانی تیم خوزستان را داشت.

وی درپاسخ به این سوال که آیا پاداشی به عنوان پیروزی برابر پرسپولیس برای تیمش در نظر گرفته شده است، گفت: مثل همیشه درهفته جاری ما و باشگاه تنها بودیم ولی تماشاگران کنار ما بودند و جا دارد از هیات فوتبال خوزستان هم قدردانی کنم.

بختیاری‌زاده در پایان و در پاسخ به این سوال که در صورت سقوط تیم استقلال اهواز همچنان در کنار این تیم می‌ماند یا نه، گفت: من هنوز هم سقوط را نپذیرفتم و می‌توانیم در لیگ بمانیم ولی اگر تیم سقوط کنند و به من پیشنهاد دهند، مربی‌گری آن آرزوی من و هر مربی دیگری است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید