خواسته عامه مردم پرهیز نمایندگان از بازی های سیاسی است | اتاق خبر
کد خبر: 335712
تاریخ انتشار: 3 اردیبهشت 1395 - 07:55
نماینده ولی فقیه در گلستان:
نماینده ولی فقیه در استان گلستان، گفت: خواسته عامه مردم پرهیز نمایندگان از بازی های سیاسی است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، آیت الله سید کاظم نورمفیدی، در دیدار محمدرضا عارف منتخب اول مردم تهران در مجلس دهم شورای اسلامی افزود: نباید شرایط امروز کشور به سمت و سوی سیاسی برود و مردم نیز همین انتظار را دارند که آنان وارد جناح بازی ها و درگیری های سیاسی نشوند.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مشکل مردم، امروز مشکل اقتصادی است و حل این معضل با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، سرلوحه برنامه های مجلس آتی قرار بگیرد.

آیت الله نورمفیدی ادامه داد: با توجه به ارتباطات با دنیا، حل این مسائل کار مشکلی است و مردم انتظار دارند که نمایندگان آن را حل کنند

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان گفت: بعد از مشکل اقتصادی، مسائل اجتماعی و فرهنگی در جامعه خیلی مهم است که باید برای حل آن نیز برنامه ریزی خوبی انجام شود.

آیت الله نورمفیدی با بیان این که فرهنگ در و پیکر ندارد، یادآور شد: فضای مجازی در کنار خطرناک بودن، بسیار مفید هم می تواند باشد و اگر مسائل اساسی در جامعه برطرف شود، بدون شک مسائل و مشکلات سیاسی نیز برطرف خواهد شد.

امام جمعه گرگان در ادامه گفت: اگر این مشکلات و مسائل مذکور حل شود، خود تاثیرش را بر مسائل سیاسی می گذارد و سایر قاضایا حل خواهد شد.

آیت الله نورمفیدی افزود: مساله اساسی و اولیه این است که نمایندگان دلسوز باشند و مسائل کشور را نسبت به مسائل شخصی و خودی در اولویت ببینند و خیلی درگیر مساله چپ و راست نشوند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید