سقوط اتوبوس حامل دانش آموزان زائر ۲ کشته و ۴۳ مصدوم بر جای گذاشت | اتاق خبر
کد خبر: 335713
تاریخ انتشار: 3 اردیبهشت 1395 - 08:06
عصر پنچشنبه در محور تربت حیدریه- زاوه؛
عصر پنجشنبه واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل دانش آموزان شهرستان شهرکرد در حال عزیمت از مشهدالرضا(ع) در محور ارتباطی تربت حیدریه-زاوه متاسفانه دو کشته و ۴۳ مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور تربت حیدریه – زاوه عصر پنجشنبه سبب جان باختن دو سرنشین و مصدوم شدن ۴۳ نفر شد که حال عمومی ۱۰ نفر از مصدومان نیز وخیم گزارش شده است.

مسئول جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه در این رابطه گفت: این حادثه متاسفانه در پل روستای دامسک در محور تربت حیدریه- زاوه رخ داد.

رضا مومن زاده افزود: مسافران این اتوبوس را دانش آموزان دختر شهرستان شهرکرد تشکیل می دادند که در قالب اردوی زیارتی در حال برگشت از مشهد مقدس بودند.

وی بیان کرد: متاسفانه راننده اتوبوس در طول مسیر به اشتباه از محور تربت حیدریه- زاوه مسیر خود را انتخاب می کند که در نهایت از پل روستای «دامسک» سقوط می کند.

وی ادامه داد: پس از اعلام این رویداد نیروهای جمعیت هلال احمر بلافاصله به صحنه حادثه حاضر شده و اقدامات امداد و نجات را انجام دادند.

مسئول جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه تاکید کرد: در حال حاضر نیروهای جمعیت هلال احمر در حال امدادرسانی به مصدومان این حادثه دردناک هستند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید