تیم فوتبال سیاه جامگان قم برابر پرسپولیس قائم شهر به تساوی رسید | اتاق خبر
کد خبر: 335752
تاریخ انتشار: 3 اردیبهشت 1395 - 14:04
در لیگ فوتبال نوجوانان کشور؛
سرپرست تیم فوتبال سیاه جامگان قم گفت: تیم فوتبال سیاه جامگان قم در سومین روز از مسابقات فوتبال نوجوانان کشور برابر پرسپولیس قائم شهر به تساوی رسید.

اتاق خبر-  سرپرست تیم فوتبال سیاه جامگان قم گفت: تیم فوتبال سیاه جامگان قم در سومین روز از مسابقات فوتبال نوجوانان کشور برابر پرسپولیس قائم شهر به تساوی رسید.

دیدار تیم های فوتبال نوجوانان ایران و بحرین

اسماعیل وایمندی اظهار داشت: مرحله دوم مسابقات فوتبال نوجوانان باشگاه‌های کشور عصر پنج شنبه در قائم شهر دنبال شد و تیم فوتبال سیاه جامگان قم در دیدار برابر پرسپولیس قائم شهر با وجود پیروزی در نیمه نخست، در ‌‌نهایت به تساوی رسید.

وی افزود: تیم‌های سیاه جامگان قم و پرسپولیس قائم شهر دیدار خود را در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر برگزار کردند که این مسابقه در ‌‌‌نهایت با تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا سیاه جامگان در جدول ۴ امتیازی شده و امیدهای خود برای صعود را حفظ کند.

سرپرست تیم فوتبال سیاه جامگان قم گفت: سیاه جامگان در نخستین دیدار خود یک بر صفر برابر تیم شهرداری نوشهر بازنده شده بود اما در دومین بازی ۳ بر یک برابر تیم البرز شهر جدید هشتگرد به پیروزی رسید و امروز در چهارمین و آخرین بازی خود برابر پرسپولیس قائم شهر به میدان می‌رود.

وایمندی بیان داشت: در بازی با پرسپولیس قائم شهر، محمد ملک‌نژاد در نیمه اول روی یک ضربه سر نماینده قم را به گل رساند اما این گل روی یک شوت در نیمه دوم پاسخ داده شد ضمن اینکه سیاه جامگان در این بازی به یک گل نیز رسید که توسط داور مردود اعلام شد.

وی عنوان کرد: امیرحسین الهورین، علیرضا حاتمی، علی سلیمانی، مهدی سعادت (۸۸- بهمن شامخی‌پور)، محمد جواد عرب خراسانی، محمد ملک‌نژاد، پویامختاری، امیرحسین شوندی، رضاآقازیارتی (۱۷- میلاد نوری)، امیرحسین امیری (۸۸- محمدجواد لطفی) و محمد مهدی شعبانی با مربیگری احسان کریمی ترکیب تیم سیاه جامگان در این بازی را تشکیل دادند.

سرپرست تیم فوتبال سیاه جامگان قم تصریح کرد: سیاه جامگان در صورت پیروزی در بازی امروز برابر نساجی مازندران صعود خود را قطعی می‌کند اما در صورت تساوی باید منتظر نتایج سایر بازی‌های در روزهای چهارم و پنجم مسابقات بنشیند.

منبع: مهر 

94106

نظرات
ADS
ADS
پربازدید