به تمام برنامه های ارائه شده رسیده ایم | اتاق خبر
کد خبر: 335805
تاریخ انتشار: 3 اردیبهشت 1395 - 19:12
مظلومی:
سرمربی تیم استقلال تهران گفت: برنامه هایی كه من قبلا به مدیریت باشگاه داده بودم كسب سهمیه بود اما هم اكنون فراتر از آن در فینال جام حذفی و در كورس قهرمانی هستیم.

اتاق خبر - پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل فولاد خوزستان گفت: پس از بازی مقابل پرسپولیس هفته سختی را در پیش رو داشتیم و به دلیل شكست، مدیران، كادرفنی و بازیكنان ناراحت بودند اما با درسی كه از شهرآورد گرفتیم با انگیزه روحی روانی بالا دوباره به كورس مسابقات برگشتیم.

وی ادامه داد: تیم فوتبال فولاد نیز برخلاف نیم فصل اول نتایج خوبی كسب می كند و در همه خطوط بازیكنان قابل قبولی دارد. استقلال نیز با توجه به تمرینات موفقی كه گذرانده امیدوار به كسب سه امتیاز این دیدار است.
سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال كه اگر مدیرعامل باشگاه بودید با توجه به شكست شهرآورد چه برخوردی می كردید، گفت: این واقعیت فوتبال است و حتی تیم های بزرگ دنیا نیز روزهای بد و خوب در رقابت های خود دارند البته نمی خواهم استقلال را با بارسلونا مقایسه كنم اما تیم ما نیز به دلیل آسیب دیدگی و جدا شدن برخی از بازیكنان و مشكلات مالی فراز و نشیب های خاص خود را داشت با این حال همه بازیكنان و كادر فنی آنچه را كه در توان خود داشتند برای باقی ماندن در صدر جدول به نمایش گذاشتند.
مظلومی در پاسخ به این سوال كه هوداران در ادامه رقابت های لیگ برتر چه كمكی می توانند به استقلال كنند، اظهارداشت: استقلال تیم بزرگی است كه برای یك شخص یا افراد خاصی نیست بلكه متعلق به همه مردم و طرفداران استقلال است در فوتبال نیز همیشه برد و باخت وجود داشته اما ما همچنان زنده هستیم و برای موفقیت می جنگیم هر چند كه از نتیجه ای كه در شهرآورد گرفته شد تمام بازیكنان و عوامل باشگاه ناراحت هستند.
سرمربی آبی پوشان پایتخت در پاسخ به این سوال كه چرا قبل از دیدار با پرسپولیس تركیب این تیم چند بار عوض شد و آیا مربیان دخالت مستقیم دارند، اظهارداشت: دستیاران من و به خصوص مجید صالح زحمات زیادی برای این تیم كشیدند و همیشه تركیب تیم در جلسات كادر فنی نهایی می شود به این ترتیب در ادامه رقابت های لیگ برتر و حتی ممكن است اگر عمری باشد در فصل آینده لیگ برتر فوتبال با همین تركیب به تلاش خود در استقلال ادامه دهیم.
وی ادامه داد: در شهرآورد 82 تركیب پرسپولیس را كاملا می شناختیم اما اگر دو پنالتی كه برای ما گرفته نشد و اخراج بازیكن حریف توسط داور اعمال می شد قطعا نتیجه دیگری رقم می خورد البته مصدومیت عادل شیحی سبب شد برنامه های ما نیز تغییر كند و در اشتباهات ما در نتیجه بازی تاثیرگذار باشد.
وی در پایان درباره مصدومان و محرومان این تیم در دیدار مقابل فولاد خوزستان گفت: میثم مجیدی، محسن كریمی، روزبه چشمی و عادل شیحی به دلیل مصدومیت همراه ما نخواهند بود؛ همچنین پروپیچ و یعقوب كریمی در دیدار مقابل فولاد محروم هستند.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید