مرخصی كوتاه كیارستمی از بیمارستان | اتاق خبر
کد خبر: 335918
تاریخ انتشار: 4 اردیبهشت 1395 - 13:19
كارگردان مطرح سینمای ایران در ادامه روند درمان خود برای چند ساعتی از بیمارستان مرخص و به لواسان رفت.

اتاق خبر - یكی از نزدیكان عباس كیارستمی درباره وضعیت فعلی این كارگردان سینما، اظهار داشت: كیارستمی همچنان دوره درمان خود را سپری می كند و روز پنجشنبه به همراه خانواده برای هواخوری و تقویت روحیه چند ساعتی به لواسان رفت.

وی با اشاره به اینكه برای كارگردان پُر جنب و جوشی چون كیارستمی این چنین برنامه هایی مفید است، ادامه داد: قطعا این نوع برنامه ها برای سرعت بخشیدن به درمان این كارگردان برجسته سینما ما تاثیر گذار خواهد بود.وی افزود: این اولین مرخصی چند ساعته كیارستمی پس از 50 روز درمان از بیمارستان است كه نشانه های خوبی برای روند بهبود درمان او خواهد بود.این منبع آگاه خاطرنشان كرد: خوشبختانه روحیه كیارستمی برای بهبود هر روز بهتر می شود و حضور چند ساعته او خارج از فضای بسته بیمارستان بسیار مفید بوده است.
عباس كیارستمی متولد 1 تیر 1319 تهران، فیلمنامه نویس، تهیه كننده، كارگردان، كارگردان هنری، تدوین گر و عكاس بین المللی است.
آثار وی با استقبال فراوان منتقدان، فستیوال ها و بنیادهای فرهنگی-هنری جهان روبه رو شده است. او دارای لیسانس نقاشی از پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. كیارستمی از سال 1970 میلادی در عرصهٔ سینما فعالیت می كند و تاكنون بیش از 40 فیلم سینمایی، كوتاه و مستند ساخته است.
این هنرمند مدتی است كه از بیماری گوارشی رنج می برد و در یكی از بیمارستان های تهران بستری است. روند درمانی او در روزهای آینده تا بهبودی كامل در بیمارستنان جم پیگیری خواهد شد.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید