کار برای سیاه جامگان سخت شده است | اتاق خبر
کد خبر: 336207
تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1395 - 07:23
مربی سیاه جامگان مشهد:
مربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد گفت: رقبای اصلی و پایین جدولی سیاه جامگان در برتری های روز گذشته خود کار را برای تیم ما سخت کرده است و چاره ای جز برتری مقابل تراکتورسازی نداریم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، مرتضی کرمانی مقدم ظهر شنبه در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم سیاه جامگان مشهد و تراکتورسازی تبریز در محل هیئت فوتبال خراسان رضوی با اشاره به کسب نتایج خوب تراکتورسازی در لیگ برتر بیان کرد: تیم تراکتورسازی به دلیل حضور در بازی‌های آسیایی خسته است و این خستگی به سود ما تمام  می شود.

مربی سیاه جامگان مشهد با تاکید بر کسب سه امتیاز این دیدار اظهار کرد: رقبای اصلی و پایین جدولی سیاه جامگان در برتری های روز گذشته خود کار را برای تیم ما سخت کرده است و چاره ای جز برتری مقابل تراکتورسازی نداریم.

وی باخت تیم سیاه جامگان در بازی های اخیر را نشان بدشانسی تیم خود دانست و افزود: متاسفانه در بازی های اخیر در دقایق پایانی بازی دروازه سیاه جامگان باز شد و همین مسئله باعث شکست های پیاپی تیم ما شد.

مربی سیاه جامگان مشهد خاطرنشان کرد: متاسفانه تیمی که می بازد همه کادر فنی آن را مقصر می دانند.

وی تاکید کرد: در تمامی بازی های استرس کسب سه امتیاز را داشته ایم و این مساله به روحیه بازیکنان و باشگاه و هواداران مربوط است.

کرمانی مقدم با اشاره به مشکلات مالی تیم های فوتبال گفت: مشکلات مالی در تیم ما نیز باعث شده است برای دروازبانان مربی نداشته و از مربی بدنسازی نیز محروم باشیم.

وی ادامه داد: مصدومیت تعدادی از بازیکنان بعد از دو بازی به دلیل مشکلات بدنسازی است که تیم ما با آن رو به رو است.

گفتنی است؛ تیم سیاه جامگان مشهد با ۲۶ بازی و کسب ۲۱ امتیاز در رده پانزدهم جدول رده بندی لیگ برتر جام خلیج فارس قرار دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید