تلاش دشمن برای کشاندن برجام به مسائل موشکی و حقوق‌بشر عجیب نیست | اتاق خبر
کد خبر: 336333
تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1395 - 15:13
جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه:
جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه، با بیان اینکه تلاش دشمن برای کشاندن برجام به موضوعات موشکی و حقوق بشر عجیب نیست، گفت: مسئله هسته‌ای یک بهانه بود و دشمن با اصل انقلاب اسلامی مشکل دارد.

اتاق خبر - حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی با اشاره به تلاش دشمن برای کشاندن برجام به حوزه‌های دیگر از جمله موشکی و حقوق بشر اظهار کرد: به نظر من این نوع تلاش‌های مذبوحانه دشمن جای تعجب ندارد و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز پیش از آغاز مذاکرات نسبت به این خطر هشدار داده بود.

او با بیان اینکه دشمن به دنبال از بین بردن توان دفاعی و امنیتی کشور است و سعی دارد تا قدرت انقلاب اسلامی را در سطح منطقه و جهانی محدود و مهار کند، یادآورشد: آمریکایی‌ها امروز مسئله هسته‌ای، فردا موشک و بعد از آن حقوق بشر و تروریسم را مطرح می‌کنند و نباید از آن‌ها توقع دیگری داشت بلکه مشکل برخی در داخل هستند که بی‌دلیل به آمریکایی‌ها خوش‌بین هستند.

حاجی‌صادقی با تاکید بر اینکه مسئله هسته‌ای یک بهانه بود و دشمن با اصل انقلاب اسلامی مشکل دارد، یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران دست آمریکا را از ایران و منافع آن قطع کرده است و تا روزی که این دست دوباره بازنگردد آمریکایی‌ها آرام نخواهند نشست.

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه البته به نصرت الهی و با هدایت‌های ولی فقیه، ایران اسلامی سه دهه گذشته را از فراز و فرودهای متعدد با سلامت و عزت عبور کرده است، یادآور شد: به فضل خدا در این قضیه نیز بار دیگر عزت ایران اسلامی ثابت شده و زبونی دشمن آشکار خواهد شد.

ایلنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید