برد امیدوارکننده سیاه‌جامگان برابر تراکتورسازی | اتاق خبر
کد خبر: 336533
تاریخ انتشار: 6 اردیبهشت 1395 - 01:40
هفته بیست و هفتم لیگ برتر؛
هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال با دیدار دو تیم سیاه‌جامگان و تراکتورسازی پیگیری شد که این دیدار در پایان با نتیجه دو بر یک به سود سیاه‌جامگان به پایان رسید.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، تیمهای سیاه‌جامگان و تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و هفتم لیگ برتر در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه دو بر یک به اتمام رسید تا تیم میزبان همچنان برای بقای در لیگ برتر امیدوار باشد.

تیم تراکتورسازی در دقیقه ۳۳ این دیدار توسط محمد ایران‌پوریان از روی نقطه پنالتی، نخستین گل بازی را به ثمر رساند و از حریف پیش افتاد. در ادامه داور این دیدار در دقیقه ۷۲ در صحنه‌ای مشکوک، یک پنالتی به سود تیم سیاه‌جامگان گرفت که سید میثم حسینی توپ را به تیر دروازه کوبید و فرصت تساوی را از تیمش گرفت. حسینی در نیمه اول نیز مقصر اعلام پنالتی به ضرر تیمش بود و با از دست دادن فرصت جبران، ناکامی خود را تکمیل کرد. البته تیم سیاه جامگان بعد از این اتفاق در دقیقه ۸۲ توسط حسین زامهران، گل تساوی ر ابه ثمر رساند اما این پایان کار نبود و علیرضا نقی زاده موفق شد در دقیقه ۹۲ گل برتری تیمش را وارد دروازه تراکتورسازی کند.

شاگردان قلعه‌نویی با این تساوی با ۴۲ امتیاز در رده چهارم ماندند اما تیم سیاه‌جامگان با ۲۴ امتیاز و یک پله صعود به رده چهاردهم آمدند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید