منتخبان، حافظ ارزشهای نظام و همراه مردم هستند | اتاق خبر
کد خبر: 336736
تاریخ انتشار: 6 اردیبهشت 1395 - 20:08
منتخب مجلس دهم:
منتخب مردم تهران در دهمین دوره شورای اسلامی گفت: بیش از نیمی از منتخبان مردم تهران در مجلس دهم ایثارگر هستند و به طور قطع حافظ ارزشهای نظام، آرمانهای انقلاب و همراه با مردم خواهند بود

اتاق خبر - علی رضا رحیمی شامگاه یكشنبه در جمع طرفداران لیست امید شهرستان گرگان مركز استان گلستان اظهار داشت: در دوره هایی شاهد بودیم هنگامی كه عده ای در حال غارت بیت المال بودند مجلس سكوت كرد؛ به طور قطع مجلس دهم اینگونه عمل نخواهد كرد.

وی با اشاره به رای آوردن لیست امید در تهران و برخی شهرستانها یادآور شد: ما نیامدیم كه تنش ها بیشتر شود بلكه آمده ایم در مسیر آرمان های شهدا گام برداریم و ایرانی با اقتدار در مسیر توسعه، داشته باشیم.
رحیمی خاطرنشان كرد: در فضای رقابتی انتخابات نباید اجازه دهیم رقیب با حركات غیرقانونی و حرف زدن صرفا به دنبال بهانه گیری باشد و البته حضور و مشاركت حداكثری مردم مانند آنچه در دور اول شاهد بودیم خودبه خود حلال مشكلات است.
رحیمی با بیان اینكه مهم ترین اولویت دولت و مجلس دهم مراقبت از برجام خواهد بود، گفت: دولتمردان ما بعد از 23 ماه تلاش و مجاهدت بی وقفه مذاكرات را به سرانجام رساندند اما عده ای تلاش دارند كه با زیرسوال بردن مساله برجام آن را كمرنگ جلوه دهند.
منتخب مردم تهران همچنین گفت: قانون اساسی میثاق ملی و بزرگترین دستاورد انقلاب است كه ظرفیت های بی شماری در اختیار دارد و اگر از همه این ظرفیت ها برای همه اقشار و همه كسانی كه در انقلاب نقش داشتند استفاده شود، در جامعه مشكلی نخواهیم داشت.
منتخب مردم تهران در مجلس دهم كه از لیست امید به مجلس راه یافته است به همراه جمعی از ایثارگران و جانبازان با آیت الله سید كاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان دیدار كرد.
به گزارش ایرنا، مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دهم اردیبهشت برگزار می شود.
استان یك میلیون و 850 هزار نفری گلستان هفت نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد كه سه نماینده در مرحله اول انتخابات مجلس دهم در 7 اسفند 94 انتخاب و چهار نماینده از سه حوزه دیگر استان روز دهم اردیبهشت با رای مردم به مجلس خواهند رفت.

ایرنا

94110

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید