Performancing Metrics

شاسی بلند سایپا ، مناسب برای ترافیک شهری | اتاق خبر
کد خبر: 336771
تاریخ انتشار: 6 اردیبهشت 1395 - 22:17
جدید ترین محصول و اولین شاسی بلند سایپا با نام CS35 به زودی وارد بازار می شود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  اخبار خودرو ،خودرو CS35 توسط شرکت چانگان طراحی و تولید شده که به لحاظ اندازه و ابعاد برای ترافیک شهری بسیار مناسب است و این خودرو در کلاس خودروهای مشابه وsuv  به جهت رانندگی حس خوبی را به راننده انتقال می دهد.

qoag1KB66D(1)

گروه خودرو سازی سایپا متناسب با سلایق مشتریان در شرایط فعلی خودرو مناسبی را روانه بازار کرده که با وجود ترافیک شهری امکان استفاده راحت از این شاسی بلند زیبا با طول ۴۱۶۰ میلی متر، عرض آن ۱۸۱۰ میلی متر و ارتفاع آن ۱۶۷۰ میلی متر  برای اقشار مختلف وجود دارد.

با توجه به اینکه اکثر هموطنان بخصوص جوانان علاقه شدیدی به ماشین های بزرگ و یا اصطلاحا شاسی بلند دارند اما بخشی عظیم نگرانی آنها سختی رانندگی و تردد در شهرهای پرترافیک است که با ورود CS35  بخشی از نگرانی آنها به خاطر امکان استفاده و تردد راحت در شهرهای پر ترافیک با این شاسی بلند زیبا برطرف خواهد شد.

CS35  به لحاط فنی دارای ویژگی های مناسبی می باشد که ۴ سیلندر بودن با حجم موتور ۱٫۶ لیتری و قدرت ۱۲۵ اسب بخار از خصوصیت این خودرو است. همچنین این خودرو را جزء خودرو های شاسی بلند با مصرف سوخت ترکیبی ۷ لیتر به شمار می رود و عملا می تواند جایگزینی برای علاقمندان به خودروهای شاسی بلند و در عین حال کم استهلاک باشد.

خودرو CS35  مجهز به دو ایربگ است، شاسی بلند جدید سایپا در دو مدل دستی و اتومات عرضه می شود ظرفیت سوخت ۵۲ لیتری و ترمز دیسکی خنک شونده در جلو و دیسکی در عقب و فرمان هیدرولیک از دیگر مشخصه های این  ماشین است .

این خودرو تا بحال در چندین نمایشگاه داخلی در معرض دید هموطنان و کارشناسان صنعت خودرو قرار گرفته و در نظرسنجی های اولیه از اقبال خوبی جهت حضور در بازار برخوردار است.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید