باد و باران زنجان را فرا می گیرد | اتاق خبر
کد خبر: 336838
تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 1395 - 00:13
مدیر کل هواشناسی استان زنجان:
مدیر کل هواشناسی استان زنجان از وزش باد شدید طی چند روز آینده در این استان خبر داد و گفت: از روز پنج‌شنبه سامانه جدید بارشی وارد استان شده و تا روز جمعه فعال خواهد بود.

اتاق خبر- مدیر کل هواشناسی استان زنجان از وزش باد شدید طی چند روز آینده در این استان خبر داد و گفت: از روز پنج‌شنبه سامانه جدید بارشی وارد استان شده و تا روز جمعه فعال خواهد بود. 

احد یاغموری به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: وزش باد شدید استان زنجان را فرا می گیرد و تا روز چهارشنبه تداوم دارد.

وی با توصیه به شهروندان زنجانی برای  پرهیز از تردد در مکانهایی که نیمه کاره هستند گفت: همچنین با وزش باد، بارش باران استان را فرا می گیرد و در برخی از مناطق استان با وقوع رگبار همراه خواهد بود.

یاغموری به وضعیت دمایی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: با توجه به حاکم شدن جو ناپیدار در استان،دما افزایش می یابد.

مدیر کل هواشناسی استان زنجان از وزش باد شدید طی چند روز آینده در این استان خبر داد و گفت: از روز پنج‌شنبه سامانه جدید بارشی وارد استان خواهد شد و تا روز جمعه فعال خواهد بود.

یاغموری دمای فعلی شهر زنجان را ۱۵ درجه بالای صفر اعلام کرد و افزود: دمای زنجان نسبت به دیروز در همین ساعت  دو درجه سانتیگراد گرمتر شده است.

مدیر کل هواشناسی استان زنجان به گرمترین و خنک ترین مناطق استان طی ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: ماهنشان با ۲۷ درجه سانتیگراد گرمترین و قیدار با ۱۹درجه خنک ترین مناطق استان بودند.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید